Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
En Yaratıcı Saksılar…

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

En Yaratıcı Saksılar…

En yaratıcı saksılar balkon ve bahçeleri güzelleştiriyor. Kolayca yapabileceğiniz birbirinden farklı ve eğlenceli yaratıcı saksılar ile bahçe ve balkonlarınızı eşsiz kılabilirsiniz.

En yaratıcı saksılar eğlenceli ve farklı tasarımlarıyla hem geri dönüşüm projeleri açısından hem de balkon ve bahçelerinize kişisellik katmanız için harika bir fikir. Eski ayakkabılar, atıl durumda olan bir komodin, birkaç pet şişe, oyuncaklar, boya kutuları… Eşyalarınızı çöpe atmadan önce sizi son bir kez daha düşündürecek en yaratıcı saksılar, geri dönüşümleriyle adeta bir sanat eseri gibi duruyor… Birbirinden farklı en yaratıcı saksılar, size ilham verecek.

En neşeli saksılar

Basit saksıları bahçe ve balkonlar için eğlenceli hale getirebilirsiniz. Saksı oyuncakların gövde ve başı için iki büyük, kolları ve bacakları için 12 adet küçük saksıya ihtiyacınız olacak. Eğer bahçe oyuncaklarınızın ayaklarını daha uzun tutmak isterseniz, ayaklarını oluşturacağınız saksıları artırabilirsiniz. Biraz boya, ve aksesuar ile bahçe ve balkonunuzun yeni arkadaşı hazır…

Geri dönüşüm muhteşem olacak

Her gün binlerce plastik şişe ve ambalaj çöpe gidiyor. Bu son derece çevreci fikirler ile geri dönüşüm projeleri yapabilirsiniz. Pet şişeleri olduğu gibi kullanabilir ya da biraz sprey boyayla renklendirebilirsiniz.

Legolar her işe yarar

Çocuğunuz büyüdü ve kutular dolusu Lego mu var? Artık Legolarına sahip çıkma vakti geldi. Dilediğiniz renklerdeki Legolar ile istediğiniz büyüklükte ve formlarda saksılar yapabilirsiniz.

Süzgeç çöpe atılır mı?

Süzgeçler ve derinliği olan hiçbir mutfak eşyası çöpe atılmaz. İçine biraz toprak konulur ve itinayla birbirinden güzel ve renkli çiçekler yerleştirilir. İstenirse ip ya da zincir kullanılarak asılabilir.

El arabası biraz da çiçekleri taşısın

Yorgun el arabalarını çiçeklere ev sahipliği yapmak üzere emekli edebilirsiniz. Eski halini bozmadan kullanabileceğiniz gibi dilediğiniz renkte de boyayarak değerlendirebilirsiniz.

Çizmeler, ayakkabılar, terlikler

Eski ya da yıpranmış çizmeleri, ayakkabıları, terlikleri birer saksıya dönüştürmek, eğlenceli bir fikir. İçlerine toprak koyup çiçekler yerleştirerek asabilir ya da onları bahçenizde farklı dekorasyon fikirleri ile buluşturabilirsiniz.

Eski ya da yıpranmış çizmeleri, ayakkabıları, terlikleri birer saksıya dönüştürmek, eğlenceli bir fikir. İçlerine toprak koyup çiçekler yerleştirerek asabilir ya da onları bahçenizde farklı dekorasyon fikirleri ile buluşturabilirsiniz.

Eski avizeler saksı oldu

Eski, kırılmış ya da yıpranmış avize ya da lambaları çöpten kurtararak balkon ve bahçeniz için harika bir aksesuara dönüştürmeniz mümkün. İçlerine, sarkan dallarıyla muhteşem görünecek bitki ve çiçekler yerleştirebilirsiniz.

En yaratıcı saksılar basit bir fikirden ibaret

Evinizdeki farklı objeleri çöpten kurtarabileceğiniz projelerin yanı sıra saksıları bir konsept şeklinde kullanmanız da mümkün. Örneğin basit saksıları boyayarak bahçe ve balkonunuzun duvarlarında harika dekorasyon fikirleri kurgulayabilirsiniz.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved