Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
En Şık 2017 Sonbahar Kış Hırka Ve Kazakları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

En Şık 2017 Sonbahar Kış Hırka Ve Kazakları

Modern kadınlar her mevsim, modern ve şık bir görünmek isterler. Bunun yanı sıra sağlık da her kadının hayatında önemli rol oynar. Öyleyse bu soğuk kış günlerinde hasta olmamak için de kat kat giyinmek gerekir. 2016-2017 kış sezonunda en moda kazak ve hırka modellerini sizlerle paylaşarak en moda tarzları yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

Maxi Kazak

Son yılların en moda kazak ve hırkaları maxi boylu olanlar çok sevildi. Bu kazakların bazıları diz boyunu bile geçmekte. Bu tarzı her ne kadar muhafazakar kesimlerde görsek de defilelerde de bu modelleri görmek bizi rahatsız etmez. Bu kazakların altına bazen çorap ve çizme giyerek de kombinleyebilirsiniz. Ayrıca elbise yada tunik olarak da kullanabilirsiniz.

 

Uzun etekleri 2016-2017 sonbahar-kış sezonunda sık görmekteyiz. Çoğu tasarımcılar bu etek üstü kazakların ise kollarını uzun tutarak kombinlemiştir. Önceleri defilelerde gördüğümüz maksi kazaklar artık gündelik hayatta sıklıkla kullanılıyor.

Tıknaz Örgü
Tıknaz örgüler fazla popülerlik kazanmaktadır. Kalın örme giyim hemen hemen tüm bilinen tarzlarda moda görüntü oluşturulabilir. Ayrıca, bu kazak uzunluğunda renk ve desen kesinlikle farklı olabilir: renkli, siyah beyaz, uzun veya kısa, geniş yada dar her modelle karşımıza çıkan bu kazaklarda hemen her kadının dolabında olmalı.

Düğmeler ve fermuarlı hırkalar
Fermuar veya düğmeler örgülerde oldukça şık duruyor. Klasik balıkçı örgülerden de bir tane edinmelisiniz. Midi boy eteklerle de kombinleyebilirsiniz.

Asimetrik kazak, hırka ve balıkçı
Asimetrik çizgiler her zaman popüler olmuştur. Etek üzerine kombinleyebileceğiniz bu kazaklarda tek omuz askılı olanları oldukça moda olacağa benziyor.

Kısa Kazak
Bazı tasarımcılar uzun kazakların yerine mini kazaklar tercih ediyor. Geçtiğimiz yazın trendi olan mini tişörtler bu kış da yerini mini kazaklara bırakıyor.  Yeni soğuk sezon yine modern moda ile çok çelişkili olduğunu bize göstermektedir. Bazen bolerolar ve pelerinler tamamen göbek alanı çıplak olacak kadar kısa olabilir.

Çıplak Omuzlar ve Silah
Bazı tasarımcılar göbek alanı çıplak kazakları bize teklif ederken, diğerleri bizim omuz ve kolları açıkta bırakmaya davet ediyor. Bu kolsuz kazak ya da derin oval boyunlu bir kazak giyen elde edilebilir. Bu tür tasarımlar soğuk sezon için çok yetersiz görünebilir, ancak kolların eksikliği kullanılan kalın kumaş, kürk ve tiftik ile dengelenmiştir.

Panço ve pelerin tipi kazak
Maiyet, Polo Ralph Lauren, Marni ve birkaç diğer markalar, modern giyimde örme bolero ve pançoyu kazakların  yerine öneriyor. Bu tür giysiler her zaman rafine özgün ve şık bir görünüm sağlıyor. Onlar ideal deri etek, moda tozluk, klasik pantolon ile eşleştirilmiş.

DEFİLELERDEN DİĞER MODELLER

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved