Yukarı

En İyi Romantik Filmler

Hepimizin unutamadığı etkisinde kaldığı aşka dair filmler vardır. Aşkın gerçekliğine olan inancınızı tazeleyecek, asla hafızanızdan silinmeyecek en iyi romantik filmleri sizler için derledik!
Çok çok fazla romantik film çekiliyor olmasına rağmen, aralarından sıyrılabilen ve sizler için bir anlam ifade edebilecek en başarılı filmleri sizlerle buluşturmak istedik.
Kendinizden bir parça bulabileceğiniz ve belki de aşka olan inancınızı tazeleyecek bu filmlerin kalbinizde bir yere sahip olacağına eminiz!

 

14
Hep Seni Aradım
Bir adamının, hayatının aşkı olduğunu düşündüğü kadının bir anda ortadan kaybolması ardından yaşadıklarını anlatan bu filmi izlenecekler listenize mutlaka almalısınız!

151564

Cesaretin Var mı Aşka?
Cesaret gerektiren oyunları sever misiniz? Bu filmi izledikten sonra fikriniz olumsuz olsa dahi değişecek!
Kendinizi, onların çocukluktan başlayan aşkına ve bu tutkulu oyununa kapılmış bulacaksınız…
2554
Zaman Yolcusunun Karısı
Bilim kurgu ve romantizmi harmanlayan bu filmde, zamanda isteği dışında sürekli ileri, geri giden bir adam ve onu kaldığı zamanda bekleyen eşinin öyküsüne şahit olacaksınız.

25541

Çılgın, Aptal, Aşk.
Güzel sahneleri ve müzikleriyle sizi kendi bağlayacak, başrollerini Emma Stone ve Ryan Gosling’in paylaştığı bu romantik olduğu kadar da yüzünüzde tebessümler yaratacak film en iyilerinizden biri olabilir.

 

25541
Daha Yaklaş
Jude Law, Clive Owen, Natalie Portman ve Julia Roberts gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu içerisinde “Yalan söylemek bir kızın elbiselerini çıkarmadan yapabileceği en eğlenceli şeydir ama çıkarırsan daha iyi olur…” gibi ve dahası muazzam repliklerin bulunduğu bu filmi de mutlaka izlenecek listenize eklemelisiniz!
Kendinizden mutlaka bir şeyler bulacağınıza bizler eminiz!

32223
Hırçın Sevgilim
Şimdiden uyaralım, bu film aşka olan beklentilerinizi yükseltebilir.
Ayrıca meraklısına; My Sassy Girl filminin orijinali Kore yapımı olan Yeopgijeogin Geunyeo’dir.

 

12541

Son Gece
Dünyanın son gecesinin nasıl olacağını hayal ettiniz mi hiç? Bu filmle hayal etmenize gerek kalmayacak!

 

36663
Duvak
Oyunculuklara, görselliğe ve müziklerine ayrı ayrı hayran kalacağınız ve mutlaka izlemeniz gereken romantik filmlerden biri.

23652
Barcelona Barcelona
Scarlett Johansson, Penelope Cruzz, Javier Bardem’in baş rollerini paylaştığı Woody Allen filmi. Closer’ı sevenlerin, sevmemesinin neredeyse mümkün olmadığı bir film.

 

125524
Unutulmaz Aşk
Eğer gerçekten romantikliğin hakkını veren, içinizi acıtacak, paket paket selpak harcatacak bir film arıyorsanız Unutulmaz Aşk’ı mutlaka denemelisiniz!

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort