Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
En İyi Doğal Deodorantlar – 2020 Yılının Kadınlar için Organik ve Tamamen Doğal Deodorantları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

En İyi Doğal Deodorantlar – 2020 Yılının Kadınlar için Organik ve Tamamen Doğal Deodorantları

Doğal deodorantları sizin için test edip derledik.

Doğal deodorantlar vücudunuzun terlemesini engellemez, ancak doğal yağlar, killer ve sodyum bikarbonat gibi bileşenlerin bir kombinasyonu ile vücut kokusunu ve bakterilerini uzak tutarlar.

Charcoal Deodorant

Follain
follain.com

$14.00

Kömür, çay ağacı yağı ve mısır nişastası nemi uzaklaştırmak ve kokuya neden olan bakterileri azaltmak için birlikte çalışır. Formül ayrıca karbonat içermez.

 

HoliStick N °3

Agent Nateur
violetgrey.com

$21.00

Bu formül sodyum bikarbonat içerir, ancak aynı zamanda en şık doğal deodorantlardan biridir. İçeriği : hindistancevizi yağı, sodyum bikarbonat, avokado ve ayçiçeği ezmeleri, bal ve lavanta ve okaliptüs esansiyel yağları.

 

Natural Deodorant

Corpus
violetgrey.com

$22.00

Bu su bazlı formül, her kullanışınızdada daha ferah hissetmenizi sağlar. Bergamot, pembe limon, portakal çiçeği ve kakule kokusunu seviyoruz – klasik bir deodorant kokusundan daha lüks bir koku gibidir.

 

The Visionary

Type:A
follain.com

$10.00

Ambalajdan ter aktive teknolojiye kadar, bu deodorant bir oyun değiştiricidir. Karbonat bazlı formül sizi saatlerce ve saatlerce kuru ve kokusuz tutmaya devam eder – böylece her zaman uyguladığınız gibi koku uzun süre kendini muhafaza eder.

 

AER Deodorant

Vapour
follain.com

$24.00

Bu formül yüzde 70 organiktir ve ıslak veya kaygan değil, cilt üzerinde pudra hissi bırakır. Bunun nedeni  pudra ve karbonatdır,

 

Hoppin’ Fresh Deodorant

Ursa Major
follain.com

$18.00
Karbonat içermeyen, bu formül bir rüya gibi şeffaf ve okaliptüs, zencefil, biberiye , limon karışımı sayesinde sizi sadece kuru ve taze tutmakla kalmaz, aynı zamanda serin ve ferah hissetmenizi sağlar.

 

 

Cream Deodorant

Routine
credobeauty.com

$30.00

Tüm deodorantlar  karbonat, mısır nişastası ve kaolin kili – bu sardunya, biberiye ve mandalina kokulu kremsi dokusu ile  en iyi performans gösteren formüllerden biri haline getirmek için birleşir.

 

Coconut , Vanilla Deodorant

Native
target.com

$11.99

Kolay uygulanabilen ambalajı ile hindistancevizi-vanilya kokusuna kadar, bu gerçekten etkilerini  inanmanızı sağlayacak doğal deodoranttır. Terlemeyi önleyicidir.

 

 

Deodorant Cream

Meow Meow Tweet
target.com

$13.99

Cam kavanoz sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir, ancak standart sıkım tüpünüzden biraz daha karışıktır. Ürünü kullanmaya başladığınızda umursamazsınız: karbonat  içermeyen formülü sizi tahriş etmeden fresh kokmaya devam eder

 

Coconut Deodorant

KOPARI
nordstrom.com

$14.00

Kopari’nin doğal deodorantı bir hindistancevizi yağı dokusuna sahiptir, bu nedenle açık bir şekilde kayar ve tişörtlerinize can sıkıcı bir leke bırakmaz. Ayrıca, hindistancevizi kokusu harika kokuyor ve cildinizi süper yumuşak tutar ve tahrişden korur.

 

 

Deodorant Cream

Soapwalla
follain.com

$16.00

Karbonat, kaolin kili ve çay ağacı yağı, kokuya neden olan bakterilerle savaşmak ve teri nazikçe kontrol etmek için bu klasik doğal deodorant formülünde birleşir. Deneyimleyenler , onlar için işe yarayan tek alüminyum içermeyen formülün hala güncel olduğunu iddia ediyorlar.

 

Eucalyptus Deodorant

MALIN+GOETZ
nordstrom.com

$14.00

Güçlü okaliptüs ve narenciye kokusunu herkes itercih etmeyebilir, ancak bu deodorant bizi yaz sonuna kadar ve yaz aylarında ve terli egzersizlerden sonra bile duştan yeni çıkmış gibi  kokmak  için kullandığımız en iyi ürünlerden biridir.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved