Yukarı

En Güzel Yılbaşı Partisi Elbiseleri

Dünyaca ünlü bir çok tasarımcı çalışmalarında parti elbiselerine oldukça büyük bir yer verir. Bu nedenle parti elbiselerinde seçenek tahmin edildiğinden daha fazladır. Sezonun elbise modasının en hit parçalarından bahsetmek gerekirse 10 başlık altında bahsedebiliriz.  Bu elbiseleri sadece yılbaşında değil mezuniyet balolarında, sevdiklerinizin düğünlerinde veya özel kokteylerinizde de tercih edebilirsiniz.

 

Kefal Elbiseler

Elbisenin ön tarafı kısa arkası ile daha uzundur. Kefal tasarımların sıradışı bir kesimi vardır.  2017 yılı için moda dünyasının lideri olmaya hazırlanan bu tasarımlar hanımların daha bacaklarınızı daha ince gösterirken, zarif ve kadınsı görünmenizi sağlayacak.  Elbisenin şeklinin tutması için bol kumaş veya kalın kumaşlar kullanılmalı. Renk paleti çok çeşitli olabilir. Sezonun trendi siyah ya da mavi ya da kızıl-kırmızı renkleri seçebilirsiniz. Yüksek topuklu ya da platformlu ayakkabıları tercih edin.

 

onu-kisa-arkasi-uzun-elbiseler-1 onu-kisa-arkasi-uzun-elbiseler-2 onu-kisa-arkasi-uzun-elbiseler-3

 

Kırmızı Elbise

Kırmızı renk kesinlikle Yılbaşı partilerinin favorisidir. Bu elbiseler ek takı veya aksesuar gerektirmez. Herhangi bir ortam için tercih edebilirsiniz; kısa olanları kokteyl için şık dururken yere kadar uzun elbiseler daha feminen durur.  Eğer partide kırmızı bir elbise giyiyor tercih ediyorsanız ve tek olmayacağınızdan korkuyorsan, o zaman biz size örnek olarak bordo, mercan, mor kırmızı yakın tonları, tercih etmenizi öneririz. Buna ek olarak, kıyafetinizle cilt tonunuzun eşleşmesi gerektiğini unutmayın.

 

kirmizi-elbise-modelleri kirmizi-elbise-modelleri-1 kirmizi-elbise-modelleri-2

 

Rooster Yıl tüylü Elbise

Yeni Yıl 2017 için kürk kullanımı tercih edilemez, ama tüyler harika bir seçenek olabilir. Eğer tüyler sizin omuzlarınızda ise kürk gibi durabilir fakat eteği tamamen tüylerle kaplı bir elbise yada tüylerle süslenmiş elbiseler tercih edebilirsiniz. Neyse, sonuç olarak  kıyafet çok şenlikli ve etkileyici olacak, ve en önemlisi, bu kesinlikle sizi partinin havalısı yapacak.

 

tuylu-elbise-1 tuylu-elbise-2 tuylu-elbise-3

 

Yırtmaçlı Elbiseler

Yılın soğuk mevsimlerde yırtmaçlı elbiseler giymek cesaret istese de ünlülerin partilerde sıkça bu elbiseleri tercih ettiğini görüyoruz. Yırtmacın yüksekliği bazen çok abartılı ve farklı olabilir. Böyle kıyafetler sizin gerçek bir yıldız gibi görünmenizi sağlayacaktır. Ön tarafta derin bir yırtmaç ve çarpıcı bir gece elbisesi ile seksi görünüyorsun. Böyle bir elbise ile yılbaşı partisine katılabilir veya yılbaşı yemeğinde bulunabilirsin.

 

yirtmacli-elbiseler-1 yirtmacli-elbiseler-2 yirtmacli-elbiseler-3

 

Kısa Elbiseler

Eğer şık olmak ve en trend şekilde giyinmek istiyorsan geç saatlere kadar eğlenmeyi ertelemen gerekiyor. Çünkü bu tarz elbiselerde eğlence sınırlı olur. Sabaha kadar eğlenmek ve kendinize sınır koymamak istiyorsanız mini elbiseleri tercih etmelisiniz. Böylece ister ev ortamında ister diskoda daha fazla eğlenebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan omuzları açıkta bırakılmış kolların rahat hareket ettiği elbiseler.Kısa kalem elbiseleri ise biçimli vücuda sahip, uzun bacaklı bayanlar tercih etmeli.

 

 

mini-elbiseler-1 mini-elbiseler-2 mini-elbiseler-3 mini-elbiseler-4

 

 Maxi Kabarık Elbiseler

Birkaç kat uzun elbise sizi gerçek bir prenses gibi hissetmenize neden olabilir. Korseli ve kabarık etekli elbiseler sizin bel bölgenizi vurgulamak için tasarlanmıştır. Kesinlikle bu elbiselerle yılbaşı partisinde farkedileceksiniz. Saçınıza takacağınız bir taç ile gecenin kraliçesi olabilirsiniz. Elbette, bu tür elbiselerin en şenlikli günler için uygun olduğunu unutmamak gerekir. Evde ya da bir gece kulübünde yılbaşı kutlamak için planlıyorsanız bu tür tasarım doğru bir karar değil.

kabarik-elbise-1 kabarik-elbise-2 kabarik-elbise-3

 

Kadife Elbise

Gerçekten Yılbaşı partisinde bir kraliçe gibi görünmeyi hayal ediyorsanız,  güzel bir kadife elbise tercih edebilirsiniz. Bu elbiseler sosyal bir statü vurgular. Uzun ve kısa kadife elbiseler Yeni Yıl için idealdir. Bu sezon, tasarımcılar çiçek tasarımlarının yanı sıra dantel kollu kadife elbiseleri bize öneriyor.

kadife-elbiseler-1 kadife-elbiseler-2 kadife-elbiseler-3

Payetlerli ve Parlak Kumaşlı Elbiseler

Parlak kumaşlar veya birçok pul ile süslenmiş tasarımlar lüks elbise isteyenler için muhteşem bir tercih olur. Genellikle payetli kıyafetler kadınlar tarafından ucuz, basit ve kötü kadınlar tarafından tercih edilen kıyafetler olarak algılanır. Ama ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına baktığımızda bu düşüncenin yanlış olduğunu görmekteyiz.

payetli-elbiseler-1 payetli-elbiseler-2 payetli-elbiseler-3 payetli-elbiseler-4

 

Dantelli Elbiseler

Yılbaşı üzerinde gerçek bir kraliçe olmanıza yardımcı olacak bir diğer tasarımda dantelli elbiselerdir. Bu kumaşın özelliği daha basit ama daha asil duruşa sahip olmasıdır. Ayrıca, parlak iplikten yapılmış parlak dantel ya da nakışlarla yapılmış bir elbiseyi cesurca tercih edebilirsiniz.

dantel-elbise-1 dantel-elbise-2 dantel-elbise-3

 

Renkli Elbiseler

Mor ve alacalı elbiseleryazı anımsatsa da kışın da bu elbiseler mükemmel bir seçim olabilir. Özellikle yılbaşında renkli ve anlamlı olan bu elbiselerde yılın sembollerini kullanabilir ve seçimlerinizle takdir toplayabilirsiniz. Taze çiçek baskılı veya orijinal renk hayvan baskılı elbiseler çekici ve heyecan verici olabilir.

 

renkli-elbiseler-1 renkli-elbiseler-2

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort