Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Doğal Yollarla Dudaklarınızı Güzelleştirin

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Doğal Yollarla Dudaklarınızı Güzelleştirin

Dudak bakımı hem sağlık hem de güzellik açısından önemlidir. Dudak bakımı, koruyucu kremleri kullanarak olmuyor ne yazık ki… Eğer istediğiniz gibi yumuşak ve dolgun gözükmesini istiyorsanız, onlara hak ettikleri özeni göstermeniz gerekmekte.
Sizler için evde bulunan malzemelerle kolayca hazırlayıp uygulayabileceğiniz bakım önerilerini derledik.
İşte öpülesi dudaklara kavuşmanın 5 yolu!

Bal dudaklar!
Gece uyumadan önce dudaklarınıza lipbalm uyguluyormuşcasına ince bir katman halinde bal sürün. Tabii bu işlemi nefsiniz üzerinde yeterince kontrolünüz olduğunu düşünüyorsanız yapın, zira uyandığınızda dudaklarınızı daha pürüzsüz ve yumuşak bulacağınız bu yöntemi yalamamak sizi epey zorlayacak!

Salatalık dilimleri!
Salatalığı yuvarlak şekilde kesin ve iç kısmıyla dudaklarınızı ovmaya başlayın. Bu işleme 5-7 dakika arasında devam edin.
Dudaklarınızı ölü derilerden arındırmak için en hızlı yöntem olduğunu söyleyebiliriz bu yöntemin. Sonrasında dudaklarınızın yumuşaklığıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz!

Hindistan cevizi yağı!
Aslında her türlü yağı kullanabilirsiniz ancak muhteşem kokusu ve nefis tadı sebebiyle biz hindistan cevizi yağını tavsiye ediyoruz. Dudak kremi uygular gibi, yağı dudaklarınıza iç kısımları da dahil masaj yaparak uygulayın.
Sonrasında doğal ve daha dolgun dudaklara sahip olacaksınız!

Kendi dudak peelinginizi kendiniz yapın!
Öncelikle ihtiyacımız olan malzemeler: Küçük bir kap, biraz bal, biraz şeker ve vazelin. Bu 3 malzemeyi, eşit miktarlarda kaba boşaltın ve karıştırmaya başlayın.
Hazır olan karışımı, dudaklarınıza masaj yaparak uygulayın ve ardından durulayın. Daha canlı, daha yumuşak ve daha dolgun olduklarını fark edeceksiniz!

Diş fırçalarının gücü adına!
Kullanmadığınız bir diş fırçasının ister vazelinle, isterseniz de ekstra hiçbir şey kullanmadan dudaklarınızı dolgunlaştırmasını sağlayabilirsiniz. Fırçanızla daireler çizerek dudaklarınıza masaj yapın.
Bu işlem hem kan akışını hızlandırıp dudaklarınızı dolgunlaştırmanızı sağlayacak, hem de onları ölü derilerden kurtaracak!

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved