Yukarı

Dior’dan Pembe’nin Gücü: Be Dior Be Pink

Cara Delevingne’yi bu günlerde durdurabilene aşk olsun. Dior’ın yeni güzellik elçilerinden biri olan Cara, yepyeni Dior Addict Stellar Shine rujlarıyla karşımızda! Zengin balm dokusu ve cesur renk ailesiyle ön plana çıkan bu ruj serisinin imza rengi tam da Cara’nın dudaklarında gördüğünüz üzere canlı pembe. Parlak, simli ve ayna ışıltılı olmak üzere 3 farklı bitişe sahip olan rujların geniş renk yelpazesi içinde tam 4 farklı pembe tonu bulunuyor.

Makyaj artisti Peter Phillips ‘Pembe ikonik bir renk, asi de olabilir sevimli ve uysal da. Pembeyi romantik konsepti dışına çıkardığınız anda gücü katlanıyor. Cara ile birlikte bu koleksiyonla pembenin geri planda kalmış sesini duyurmak istedik.’ diye anlatıyor.

Cara Delevinge’ye, Dior’a ve otoritelere göre pembenin romantik ve kırılgan algısı artık rafa kalktı. Kampanyanın mottosu : Be Dior Be Pink. Romantik, maskülen, seksi, şaşırtıcı veya cesur: Cara’ya göre pembenin artık birçok farklı karşılığı var. ‘Feminen veya maskülen, pembe siz neyi istiyorsanız, kendinizi nasıl görüyorsanız ona dönüşüyor. Zaten mottomuz da bu yönde, Dior olun, pembe olun ve kendiniz olun!’ sözleriyle kampanyayı anlatan Cara ’Pembe, pembeden daha fazla bir renk, onun klişe algısını kafamızdan atmamız lazım.’ diyerek pembenin güçlü tavrını savunuyor. Bu arada kampanya müziğinin Aerosmith’den Pink şarkısı olduğunu da belirtelim. Cara’ya göre bu şarkı güçlü kadınlara atıfta bulunuyor. Zengin dokulu rujlar ve ve yeni kimliğini benimseyen pembeler, Dior ve Cara Delevingne’nin iş birliği tam da 8 Mart’ta makyaj koleksiyonumuza güç gösterisi yapan pembeleri eklemek için cesaret veriyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved