Yukarı

Demet Kutluay’ın Formülüyle Zayıflayın

Evli ve çocuklu buna rağmen mükemmel bir fiziğe sahip.. Zayıf ve zarif. Demet Kutluay’ın fiziğinin güzelliğinin sebebi uyguladığı diyette gizli… Kutluay, uyguladığı 5 maddelik mucizevi formül ile 20 kilo verdi.

İki hamileliğinde de aldığı 20 kiloyu kısa zamanda vererek eski fit görüntüsüne kavuşan Demet Kutluay’ın formda kalmak için uyguladığı özel formülünü, diyetisyeni Selahattin Dönmez açıkladı.

Her sabah güzellik iksiri içiyor

Dönmez, Kutluay’ın hamilelik sonrasında düzenli olarak kardiyo ve kuvvet antrenmanı yaptığını, bunun yanı sıra sağlıklı beslenme programıyla zayıfladığını söyledi. Ünlü diyetisyen, uyguladığı program ile Demet Kutluay’ın fıstık ezmesinden böreğe kadar hiçbir şeyden mahrum kalmadığını da hatırlattı. Kutluay, yüzünde çökme, soluk bir ten ve buruşukluk oluşmaması için ise armut, fesleğen yaprağı, adaçayı ve bir çay kaşığı zeytinyağından oluşan bir karışımı her sabah içiyor. Demet Hanım bu karışıma ‘güzellik iksiri’ adını vermiş.

İşte Demet Kutluay’ın 5 maddelik özel formülü:

1- İştah kontrolünü sağlayan ve zayıflatan pancar çorbası

2- Bel ve basen bölgesini eriten, mango, havuç ve zencefil karışımı içecek

3- İçinde şeker, un ve yağ bulunmayan tatlı

4- Toksin atıcı kereviz çorbası

5 – Kilo duraksamasını önleyen içinde semizotu, yeşil mercimek, barbunya, kırmızı soğan ve zerdeçal olan tok tutan çorba.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort