Yukarı

Dekorasyon da Kaya Tuzu Modası!

Dekorasyonda yeni moda kaya tuzu oldu.

Şifa kaynağı kaya tuzunun dekorasyona yansıtılmasıyla stresten uzak daha dingin bir hayat beklentisini gerçekleştirmenin amaçlandığı belirtildi. Son zamanlarda moda olan kaya tuzu banyolarınında amacının bu olduğu ve bu yöntemin çok işe yaradığının da altı çizildi.

Akbak Tuz Otelinden detay görüntü- Otel Müdürü Osman Nuri Akbakaçıklama Şifa kaynağı kaya tuzu dekorasyon malzemesi oldu- Çankırı’da bir otelin duvarları, odaları ve koridorları 5 bin yıllık mağaradan çıkarılan kaya tuzu ile dekore edildi- Otel müdürü Akbak: – “Kaya tuzu astım, bronşit, nefes darlığı, uykusuzluk, yorgunluk ve baş ağrısı gibi hastalıklara iyi geliyor.

Otel Müdürü Osman Nuri Akbakaçıklama Şifa kaynağı kaya tuzu dekorasyon malzemesi oldu- Çankırı’da bir otelin duvarları, odaları ve koridorları 5 bin yıllık mağaradan çıkarılan kaya tuzu ile dekore edildi- Otel müdürü Akbak: – “Kaya tuzu astım, bronşit, nefes darlığı, uykusuzluk, yorgunluk ve baş ağrısı gibi hastalıklara iyi geliyor. Hasta olmasanız bile kaya tuzunun insanı dinlendirici özelliği bulunuyor” Çankırı’da kısa süre hizmete açılan bir otel astım, bronşit ve nefes darlığı gibi rahatsızlıklara iyi geldiği bilinen kaya tuzuyla dekore edildi.Oda ve duvarlarının dekorasyonunda Çankırı’daki 5 bin yıllık mağaradan çıkarılan kaya tuzunun kullanıldığı D-100 karayolunun Ilgaz ilçesi sınırlarındaki otelde 4 de tuz odası bulunuyor. Otel müdürü Osman Nuri Akbak, yaptığı açıklamada, otel inşa edilirken Hititler döneminden kalma tuz mağarasından esinlendiklerini ve kaya tuzunun faydalı olduğunu bildikleri için dekorasyonda bunu kullandıklarını söyledi.Çankırı’da büyük tuz rezervi olduğuna dikkati çeken Akbak, “Burada 5 bin yıldır tuz çıkarılan mağaralar bulunuyor. Biz de tuz mağarasından esinlenerek bu tuz otelini kurduk” dedi. -“20 ton kaya tuzu kullanıldı”Otelin dekorasyonunda 20 ton kaya tuzu kullandıklarını aktaran Akbak, odaların duvar, tavan ve zeminini tuzla kapladıklarını, “tuz odaları”na da devamlı bu maddeyi püskürttüklerini belirtti.Akbak, “Misafirlerimizin kalacağı 33 odamız, 49 yatak kapasitemiz bulunuyor. Odaların duvarlarına tuzdan paneller yerleştirdik, içlerini de ışıklandırdık. Bunun yanında odalarda tuzdan yapılmış lambalar var. Gece lambası şeklinde kullanılabilecek şekilde dekore ettik. Koridorlara tuzdan yapılmış duvar süsleri ve eşyalar yerleştirdik” diye konuştu.Kaya tuzunun bazı rahatsızlıklara iyi geldiğini anımsatan Akbak, “Astım, bronşit, nefes darlığı, uykusuzluk, yorgunluk ve baş ağrısı gibi hastalıklara iyi geliyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort