Yukarı

Dekolteli Elbiseler Nasıl Giyinmeli?

Sırt dekolteli elbiseleri kombine etmek o kadar kolay değil. Ancak bunun için sizlere küçük tüyolar verebiliriz. Bu tüyoları uyguladığınızda günün en seksi ve güzel kadını olabilirsiniz.  İşte o tüyolar…

Doğru iç çamaşırı seçimi: Sırt dekolteli elbisede sırt bölümü açık kalacağından dolayı doğru iç çamaşırı seçimi en önemli noktadır. Sırt dekoltenize uygun ve sadece göğüslerinizi kapatacak bir sütyen seçimi doğru olacaktır. Ayrıca sırt dekolteli elbise kullanımı için göğüs ucu kapatıcıları da tercih edebilirsiniz.

Sırtınıza özen gösterin: Elbise seçiminiz sırt dekolteli ise sırtınızın görünümüne güveniyorsunuz demektir. Fakat sırt dekoltesinin ön plana çıkması için bu yeterli değil. Sırtınızın güzel ve parlak görünmesi için sırtınıza bakım uygulamayı ihmal etmeyin. Ayrıca sırt dekoltenizi boş bırakmamak için şık bir sırt kolyesi de kullanabilirsiz.

Saçlarınızı toplayın: Sırt dekoltenizin daha fazla ön plana çıkması için saçlarınızı mutlaka toplayın. Sırt dekolteli elbise giyerken uzun saçlara sahipseniz at kuyruğu da iyi bir tercih olacaktır.

Elbisenizin boyunu iyi ayarlayın: Sırt dekolteli elbise seçiminizde boy ölçülerinizi mutlaka dikkate almalısınız. Eğer boyunuz orta ya da kısa ise kısa boylu sırt dekolteli elbiseler sizin için idealdir. Uzun boylu bir bayansanız her tarz sırt dekoltesi bulunan elbiseler size yakışacaktır.

Sırt dekolteli elbise kombin edilirken son olarak size önerimiz şık bir topuklu ayakkabı seçimidir. Eğer özel bir geceye katılıyorsanız sırt dekolteli elbiseniz için ince topuklar tamamlayıcı olacaktır. Fakat plaj gezmesi ve günlük gezintilerde kullanacağınız elbiseniz için şık parmak arası sandaletler de hem rahat hem zarif görünmenizi sağlar.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort