Yukarı

Cool Kızlar İçin Bahar Güzellik Trendleri

Bu sezon göz makyaj paletinizde zümrüt ve safir mavisi gibi mücevher tonları bulunmalı. Maksimum donukluğu elde etmek için tüm göz kapağınızı kremsi ve renkli bir göz kalemi ile doldurarak başlayabilirsiniz. Ardından, kapağınızın tamamı ile eşleşen bir gölgelendirme yapın. Ustaca boyanmış gözlerinizi en son yan at kuyruğu saç stiliyle eşleştirin.

Bazen güzellik rutinine küçük çaplı değişiklikler ekleyebilirsiniz. Mesela geleneksel kedi gözü yerine, iç köşelerinize doğru olan çizgiyi sürdürünüz ve ardından alt çizgilerin yarısına kadar devam edin. Bahar 2017 pistlerinde bu kayan siyah astarları görmeniz mümkün. Saçlarınıza gelince, tek yapmanız gereken saçınızı bir tarafa doğru uzatın ve dalgalarla hacim oluşturun.

Soyadınız Von Teese değilse çoğumuz, özel günler için kırmızı ruj ister. Bunun nedeni ise, kırmızı bir dudak, pürüssüz bir cilt, keskin siyah astar ve maskara ile makyajınızı tamamlayın. Bu görünüşü rahat kırmızı dudak olarak adlandırıyoruz. Doğal görünümlü bir cilt, doğal ipeksi saçlar ve kadifemsi kırmızı ruj ile tüm dikkatler üzerinizde olacak.

Parlak ve damlayan ıslak saçlı dramatik görünümünüzü, pembe pembe renkli bir körükle eşleştirerek dokularla tamamlayın. Allık belki de bu sezon makyaj cephaneliğine eklemeniz gereken en önemli öğedir. Ancak mat görünümü biraz daha taze tutmak için her iki göz kapağının üzerine parlak far uygulayabilirsiniz. Saçınıza ıslak görünüm vermek için ise köpük, krem ve jöleden yardım alın.

Bu yıl yüz kontürü yerine eş

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort