Yukarı

Cool Aşıklar Ve Alacakları Hediyeler

Cool aşklar ya da cool aşıklar birbirini sıkmayan, özgür bırakan, iş kolik, kariyerlerinde başarılı kişilerdir. Cool aşıklar gösterişi, abartıyı sevmeyen, sadeliğe ve rahatlığına düşkün oldukları için daha çok soyut kavramlara değer veren ve etrafındaki her objeye anlamlar yükleyen herkese benzemeyen farklı, kendine özgü, özel kişiliklerdir ve bu kişiliklerini, aşklarına, iş yaşamlarına, sosyal hayatlarına da yansıtırlar.

Her birinin ayrı zevkleri olabileceği gibi ortak noktaları da bulunmaktadır. Fakat cool aşıklar genelde farklı zevklere sahiptirler. Kendilerini jest ve mimikleriyle, konuşmalarıyla, davranışlarıyla toplumda rahatlıkla ifade ederler. Onların kendilerini ifade edebilmeleri için bir sembol ya da vücutlarının bir köşesine dövme-tattoo gibi işlemlere gerek duymazlar. Onlar herkes gibi aynı değildirler… Toplumda herkes birbirinin klonlanmış gibi benzeriyken yani zevkleri, yaşam tarzları, aşkları birbirinin aynısıyken cool insanların da yaşadıkları aşklarda cooldur.

Cool aşıklar diğer sıradan aşıklar gibi romantik olmaya ihtiyaç duymazlar… Yani bir kaç kırmızı mum, çilekli pasta ve slow bir parçayla romantik olunamayacağının bilincindedirler. Cool aşıklar romantizmin yürekte başlayıp ruha ulaştığını tamamen iç güdüsel olduğunu bu duygunun hali hazırda özel olarak planlanarak ortaya çıkan bir his olmadığını bilirler…

Cool aşıklar için romantizm daha çok açık havada, doğanın içindedir. Doğanın kendisi romantik olduğu için cool aşıklar ruhlarını doğayla özümseyerek doğanın romantizmini iliklerine kadar hissederler… Bu bir deniz kenarı olabilir, orman olabilir, göl kenarı olabilir, bir patika yol olabilir…

Cool aşıklar birbirlerine daha çok vintage ürünler almayı severler…. Geçmişi yansıtan objelerle günümüzün duygusunu birleştirip yüreklerinde yaşamayı severler.

cool cool kart acolol colool colol cool telefon daktilo  radyo pikap vintage vazo kalem bardakkitap

forma tokabattaniye matara

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort