Yukarı

Çok Para Harcamadan Nasıl mı Eğlenilir?

Eğer sevgilinizle zaman geçirmek, romantik yemeklere gitmek artık sizin için pahalı olmaya başladıysa, size ücretsiz eğlenmenizi sağlayacak önerilerimiz var…

1. Arabanızı ıssız ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir yere çekin. Radyoda hafif bir jazz ya da romantik bir melodi bulun. İşte yapayalnızsınız ve ortam çok romantik. Camları buğulandırmaya hazır mısınız?

2. Evde oynanan oyunlar aslında hiç de sıkıcı değildir. Tabii nasıl oynayacağınızı bilirseniz. Dışarı çıkacak paranız olmadığında evde twister oynamayı deneyin. Hem birbirinize yakın olacaksınız, hem de eğleneceksiniz.

3. Evinizin olduğu çevre çok mu sıkıcı, ya da belki enteresan hiçbir yer yoktur. Ama bakmadan asla emin olamazsınız. Sevgilinizi yanınıza alın ve çevrede bir gezintiye çıkın, ama daha önce hiç gitmediğiniz yerleri deneyin. Belki güzel bir park, belki de neşeli bir mekan bulursunuz. Hatta şanslıysanız gizli yerinizi bile bulabilirsiniz.

4. İnternetten gidilebilecek mekanları araştırın. Özellikle de açılış, tanıtım gibi organizasyonlar bulmaya çalışın. Birçok büyük firma bu tür organizasyonlar düzenler ve çoğu kez bunlar ücretsiz olur. Böyle bir yerde vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz. Arkadaşların düğünleri de bu aktiviteye dahil olabilir…

5. Kot pantolonunuzu giyin ve her zaman vakit geçirdiğiniz bar ya da kafeye gidin. Burada arkadaşlarınızla bir bilarda oyunu ya da bir dart oyunu için iddiaya girebilirsiniz. Evet, belki bir iki lira harcarsınız ama kazanırsanız içkiler bedavaya gelir.

6. Gazetede ev ilanlarına bakın. Ev almak istediğiniz için değil tabii ki, eğlence olsun diye. Ve yanınıza sevgilinizi de alarak gidip bu evleri görün. Hem hayalperest yanınız tatmin olacak, hem de sevdiğiniz adamla birlikte koca bir gün geçirmiş olacaksınız.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort