Yukarı

Cildinize Karbonat Sürerseniz Ne Olur?

Pek çok pahalı markalara yüzlerce lira harcar ve güzelliğimizi devam ettirmek isteriz. Aslında çok da önemsemediğimiz karbonatla cildinize neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? En maliyetsiz karbonatlı cilt tariflerini sizler için araştırdık ve işte sonuç;

  • Eğer peelinglere çok para harcıyorsanız hiç gerek yok. Cildinizi sert ve ölü hücrelerden arındırmak çok ucuz.  İşte size karbonatlı peeling tarifi. Karbonat, özellikle ham bal ile birlikte kullanıldığı zaman dirsek ve ayak temizliğinde çok faydalı olabilmektedir. Cildiniz çok hassassa ve gerçekten nazik bir temizleyici arıyorsanız sadece bal ile yıkayabilirsiniz. Fakat bala bir miktar karbonat eklerseniz kan dolaşımına yardımcı olacaktır. Bir yemek kaşığı organik balı, bir çay kaşığı karbonat ile karıştırın ve sonra yüzünüze dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapın. Bir dakika beklettikten sonra ılık ya da soğuk suyla yıkayın. Bu kendi yaptığınız yüz yıkama karışımı çok ferahlatıcı, yatıştırıcı ve akne gidericidir.
  • Cildinizdeki aknelerden kurtulmak için en iyi doğal akne giderici çözüm yeşil çaylı kildir. Ama doğal çözüm olmadığı zaman; karbonat ve su ile macun kıvamında karışım hazırlayarak aknelere uygulayabilirsiniz.
  • Cildi nemlendirmek için pahalı kremlere ihtiyacınız yok. Yatıştırıcı ve cilt yumuşatıcı bir deneyim için banyo suyunuza biraz karbonatı ekleyin ve bu sayede sabun ve vücut şampuanına ihtiyacınız kalmasın.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort