Yukarı

Cildi Güzelleştiren İçecekler

Özellikle suyun cildi güzelleştirdiğini bilmeyen yoktur. Güzel, parlak sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız 24 saatte tüketebileceğiniz içeceklerden sizlere bahsedeceğiz.

  1. Gün boyunca 8 bardak mutlaka su için
  2. Sabah; 1 yeşil jeuse ve soya sütlü latte
  3. Öğleden sonra; 2 fincan yeşil çay
  4. Akşam üstü 1 bardak nar suyu
  5. Yatmadan önce 1 bardak salatalıklı su

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için sadece kozmetik marketlerden kişisel bakım ürünleri almak yeterli olmuyor bunun yanında takviye olarak tüketmeniz gerekenler var. Bunlardan en önemlileri hiç kuşkusuz sıvılar yani sebze ve meyve suları bazı bitkisel çaylar cilde çok iyi geliyor.

Yeşil Juice: Karalahanayla yapılıyor. Karalahanada bulunan A vitamini hücreyi yeniliyor ve gelişmesine yardımcı oluyor. Cildi ölü deriden kurtarıyor. C ve bakır içerdiği içinde kolajen miktarını yükseltiyor.

yeşiljeuce

Su: Günde mutlaka 8 bardak su için. Su cildinizi taze tutacak ve canlı gösterecektir. Cilde esneklik kazandıracaktır.

su

Salatalıklı su: Salataları dilim yapıp suyun içine atıp 15 dk bekletin. Su mineral zengini bir içecek olduğu için bu salatalıklı su cildinizin alkali dengesini koruyacak ve cildin iltihaplanmasına engel olacaktır.

salatalıklısu

Soya sütü: Soya sütü cildin kolajen dokusunu korur ve cildin genç kalmasını sağlar. Güneş ışıklarından oluşan kırışıklığı önler. Soya vitamin ve mineral deposu bir besindir bu yüzden ciltteki renk dengesizliğini önler.

soyasutu1

Nar suyu: Yeşil çaydan çok daha etkilidir. İçeriğinde antioksidan ve polifenol bakımından zengindir bu yüzden nar suyu çok yararlı bir içecektir. Kolajen yapımına yardımcı olur ve ince çizgiler başta olmak üzere cilt kırışıklıklarına iyi gelir. Ayrıca cilt rengindeki tonu ayarlar.

nar2

Yeşil çay: İçeriğinde kateşin ve polifenol olduğu için cildi UV ışınlarından korur ve ciltte oluşan kızarıklık ve iltihaba karşı iyidir.

yeşilçay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort