Yukarı

Cesur ve Güzel Ekranlara Geliyor!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ü buluşturan Star TV’nin yeni dizisi Cesur ve Güzel, perşembe akşamı ekranlara geliyor. Cesur ve Güzel 1.bölümü fragmanı görücüye çıktı.

Ay Yapım’ın çektiği, kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Tamer Levent gibi isimleri barındıran Cesur ve Güzel dizisi iddialı geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Cesur’ adında gözüpek ve aşkı için savaşan bir genci canlandırıyor.

AY YAPIM YIKTI GEÇTİ

İçerde, Kara Sevda, Med Cezir gibi dizileriyle reytingleri alt üst eden Ay Yapım, yine iddialı bir proje ile geliyor. Güçlü oyuncu kadrosu, harcanan bütçesi ve çekim kalitesi ile yine ses getirecek bir projeye benziyor. Sosyal medyada ise ‘Ay Yapım ortalığı yıktı geçti’ yorumu yapılıyor.

hdprog45-cesur-ve-guzel

BİR CESUR, BİR GÜZEL, BİR DE DÜŞMAN AİLELER

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ”ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

Cesur ve Güzel dizisi, perşembe akşamı 20.00’de, Star TV ekranlarında olacak.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort