Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Çanta Taşımanın 4 Yeni Yolu
Yukarı

Çanta Taşımanın 4 Yeni Yolu

Bir kadının en vazgeçemediği aksesuarı olan çantaları nasıl taşıyacağımız hakkında bir çok yöntem mevcut. Genellikle çantanın kulp ve şekline göre değişen taşıma yöntemine artık yenileri de eklendi.

 

1. Eli Geçirerek
Çanta taşırken bir türlü nereye koyulacağı bilinmeyen eller için artık bir yer var. Çantanın üstünde ya da ön cephesinde yer alan dar saplardan geçirilen eller, hem çantayı yük olmaktan çıkarıyor hem de size cool bir görünüm kazandırıyor.

gettyimages-588307180-1481636591

 

2. Katlayarak
Bu kış çantaların büyüyen modellerinden şikayet etmek yerine, yumuşak formlu büyük çantaları katlayarak daha minimal bir boyuta indirebilirsiniz. Yaza ise zaten çantaların boyutları küçülecek. Fakat 2018 için aynı şeyleri söyleyemeyeceğiz. Bu katlama yöntemi diğer sezonun gittikçe genişleyecek ebatları için iyi bir alıştırma olacak.

gettyimages-598994588

 

3. Boyundan Geçirerek
Kısa saplı minik çantaları elde tutmak veya kola takmak yerine boyundan geçirerek kullanabilirsiniz. İlk defa Prada ve Proenza Schouler şovlarında kendini gösteren bu çapraz kullanım, kış stilini yükseltmenin en kestirme yollarından birisi.

gettyimages-611675816

 

4. Bileğe Dolayarak
Uzun saplı çantaların zincirlerini bileğe dolayarak bir klasiklikten kurtulabilirsiniz. Bu kullanma şeklini tercih edene umursamaz ve kendinden emin bir portre çizen kullanım şekli, şu sıralar sokak stili yıldızlarının vazgeçilmez seçimi.

gettyimages-611494178

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort