to top

Çalışma Masalı Ranzalar

Çalışma masalı ranzalar ile hem alandan tasarruf edebilir hem de şık bir dekorasyona sahip çocuk odaları dekore edebilirsiniz.
Çalışma masalı ranzalar  alandan tasarruf etmenin yanı sıra oldukça da şık bir dekorasyon. Özellikle küçük alanlar için ideal olan çalışma masalı ranzalar ile kullanışlı ve şık bir çocuk odası tasarlayabilirsiniz.

Uyku, dinlenme ve çalışma alanını oldukça küçük bir alanda çözmek zorundaysanız, çalışma masalı ranzalardan faydalanabilirsiniz. Günümüzde pek çok üretici farklı ihtiyaçlara yönelik tasarımlar sunuyor. Eğer ranzanın altını yatak yerine çalışma alanı olarak kurgulamak istiyorsanız, bunun için farklı örnekler de var.

Çalışma masalı ranza alırken dikkat etmeniz gereken konu, odanızın büyüklüğüdür… Alışverişe çıkarken odanızın ve koyacağınız duvarın ölçülerini yanınıza almayı unutmayın. Aynı zamanda çocuğunuzun ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Bu tür tasarımlarda yatağın kenarlarını veya çalışma alanlarının kenarlarını da değerlendirebilirsiniz. Yeterli alanınız var ise ince raflar oldukça işinize yarayacaktır.

Sizin de alanınız dar ve imkanlarınız kısıtlı ise, fakat her şeye rağmen çocuğunuzu rahat ettirmek istiyorsanız bu fikirler ve kombinler işinizi yarayabilir.

 

çalışma masalı yatak

calisma masali ranzalar 1

calisma masali ranzalar 2

calisma masali ranzalar 3

calisma masali ranzalar 4

calisma masali ranzalar 5

calisma masali ranzalar 6

calisma masali ranzalar 7

calisma masali ranzalar 8

calisma masali ranzalar 9

calisma masali ranzalar 10

calisma masali ranzalar 11

calisma masali ranzalar 12

calisma masali ranzalar 13

çalışma masalı ranzazzzz

 

calisma masali ranzalar 15

calisma masali ranzalar 16

calisma masali ranzalar

calisma masali ranzalar 14

 

 

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.