Yukarı

Büyük Kalçalarıyla Meşhur Olan Kardashian’ın Son Hali

Televizyon yıldızı Kim Kardashian’ın bıçak altına yatarak ünlü kalçalarını küçültme ameliyatı olduğu iddia edildi.Kim Kardashian geçtiğimiz ekim ayında Paris’te uğradığı silahlı soygun girişimi sonrası uzun süre spot ışıklarından uzak kalmış, bu süre zarfında da gizlice kalça küçültme operasyonu yaptırdığı iddia edilmişti. Kim’i derinden sarsan soygun girişimi öncesi verdiği pozlarda iri kalçaları gözlerden kaçmazken, ünlü yıldızın 3 yaşındaki kızı North ile Cadılar Bayramı pozunda kalçalarının ufaldığı dikkat çekti.

buyuk-kalcalariyla-meshur-olmustu-son-hali_x_8974292_50

“KİM, KALÇALARINDA DOLGU OLMADIĞINI RÖNTGENLE İSPATLAMIŞTI”

Magazin basınına bomba gibi düşen bu haber sonrası HollywoodLife muhabiri, ünlü yıldızın estetik cerrahı Anthony Youn’a Kim Kardashian’ın kalça küçültme operasyonu olup olmadığını sordu. Doktor Youn: “Kalça küçültme ameliyatı oldukça nadir uygulanan bir operasyondur. Sanırım kalçalarının küçük göründüğü fotoğraf ya işlemden geçmiştir ya da Kim kalçalarının küçülmesini etkileyecek oranda kilo vermiştir. Birkaç sene önce Kim röntgen çektirerek kalçalarında dolgu olmadığını ispatladı. Kalçalarında küçültme operasyonu yaptırsaydı görünüşü çok farklı şekilde değişebilirdi. Birkaç kilo verdiği için kalçalarının da küçüldüğünü düşünüyorum.” sözlerini dile getirdi.

kim-kardashian-kalcalarini-kucultme-operasyonu-mu-8974292_8738_m

PARİS SOYGUNU STRESİ VE BOLCA SPOR KİLO VERDİRDİ

Kim Kardashian’ın sıkı bir şekilde spor yaparak vücudunu formda tutmaya özen gösterdiği biliniyor. Fakat son zamanlarda fazlaca kilo kaybettiği de gözlerden kaçmıyor. Ünlü yıldızın vermeyi planladığı kilolardan fazlasını kaybettiği için aşırı zayıfladığı ve 55 kilonun altına düştüğü kaydedildi. Kim’e yakın bir kaynak: “Paris saldırısı sonrasında birkaç hafta boyunca zorla yemek yiyebildi o da çok az miktarlardaydı. Sürekli kaygılıydı ve bolca spor yaptı.” sözleriyle Kardashian’ın kilo kaybının nedenlerini özetledi.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort