Yukarı

Büyük Göğüslü Kadınlara 8 Tavsiye

Büyük göğüslü kadınların hayatlarının ne kadar zor olduğunu ancak büyük göğüslü kadınlar anlar. Fakat biz Cool Kadın ekibi olarak onların hayatını kolaylaştırabilmek için bir kaç öneride bulunacağız.

 

İşte büyük göğüslü kadınlara 8 önemli tavsiye:

1) Beğendiğiniz bikininin altı tam oluyorsa üstü büyük ihtimalle küçük gelir. Alt ve üst parçaları ayrı ayrı almayı deneyebilirsiniz.

2) Sırtı açık kıyafetler size göre değil. Siz de sırt değil göğüs dekoltesini tercih etmelisiniz.

3) Resimli tişörtler 3 boyutlu gibi görünse de size yakışmayabilir, bu nedenle büyük baskılı tişörtler yerine ufak baskılı tişörtler tercih edin.

4) Çift sıra düğmeli kıyafetler size göre değildir. Tek sıra veya asimetrik şekilde kapanan kıyafetleri kullanın.

5) Kolyeler asla durması gereken yerde ve durması gerektiği gibi durmaz, bu nedenle uzun değil daha kısa kolyeler tercih edin.

6) Resmi olmak istersiniz ancak gömleğin düğmeleri göğüslerinizin büyüklüğünden kavuşmaz. Bu nedenle daha bol kesimli gömlekler tercih satın alın.

7) Askısız sütyenler hiç size göre değildir. Zaten büyük olan göğüslerinizi bir de sarkık gösterir. Daha rahat ve göğüsleri ufak gösteren toparlayıcı sütyenler tercih edin.

8) Alçak yakalı bluzlar tercih ettiğinizde göğüslerinizin arası kırıntı ile dolabilir ve göğüs aranızın görünmesi nedeni ile daha iri görünebilirsiniz. Bu nedenle daha yüksek yakalı bluzlar giyin.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort