Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Büyük Beden Gelinlik Modelleri
Yukarı

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük beden gelin adayları genellikle zorlanacaklarını düşünseler de kolaylıkla arzu ettikleri gelinliği bulabilirler. Sadece hazırladığımız tüyoları bilmeniz yeterli! Öncelikle açık sözlü bir arkadışınızı yanınıza almayı unutmayın.

· Kabarık gelinliklerden uzak durun çünkü bu modeller sizi olduğunuzdan kilolu gösterecektir. Onun yerine düz inen ya da aşağıya doğru bollaşan etekleri tercih edin.
· Aynı şekilde askısız modellerden de kaçının zira üst kısmı sıkı bir şekilde saran bu gelinlik modelleri doğru bedeni seçseniz bile kol ve göğüs bölgesindeki fazla yağın taşmasına sebep olur.
kilolu gelin 2
· Dikkati üst kola çeken kabarık ya da fırfırlı kollardan uzak durduğunuz sürece uzun kollu ya da yarım kollu modeller büyük beden gelinlerde harika duracaktır.
· Gövde ve etek kısmında da abartılı fırfırlardan kaçının. Fırfırlar kararında kullanılmadığı sürece sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir.
· Siz düğünde gelinliğinizin içinde arz-ı endam ederken konuklarınız da sizi baştan aşağı süzecekler. Bir düşünün: başınızdan başlayıp ayak ucuna kadar düz bir çizgi halinde. Bu yüzden aksesuarlarınızı bu hat üzerinde kullanmaya ve dikkati bu çizgi üzerine çekmeye gayret edin.
· Eteğinizin kuyruğunu dilediğiniz kadar uzun tutabilirsiniz. Aksesuar kullanmak da serbest… Süslü gelinlikleri seviyorsanız kuyruk kısmında inciler, danteller ve taşlarla süslenmiş gelinlikleri birçok yerde bulabilirsiniz.
· Aynı şekilde duvağınız da uzun olabilir. Hatta konukların dikkatini çekecek ve daha ince görünmeniz yardım edecektir.
· Unutmayın ki vücut şeklinizi göz ardı etmeyip yukarıdaki tavsiyeleri uyguladığınız zaman yalnızca hayallerinizin gelinliğini bulmakla kalmayacak; aynı zamanda içinde harika görünebileceksiniz.

İşte en güzel 44 beden gelinlik modelleri;

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort