to top

Burun Estetiği Yaptıran Ünlü Erkekler

Dünyanın en ünlü karizmatik erkekleri onlar… Sadece ünlü kadınlar estetik yaptırmıyor erkeklerde gerek duyduğunda estetik yaptırabiliyorlar. Magazin ve fısıltı gazeteleri çoğunlukla ünlü kadın starların estetik operasyonlarından bahseder, Michael Jackson hariç diğer erkek yıldızların estetiklerinden çok az bahseder. Ancak, birçok ünlü erkek star da plastik cerrahiden yararlanıyor. Bunu anlamak için plastik cerrah olmanıza gerek yok, fotoğrafları karşılaştırmanız yeterli. İşte estetik yaptıran ünlü erkekler.

1. Brad Pitt

Bard Pitt’in, Hollywood’un en iyi görünen erkeklerinden birisi olduğu tüm dünyaca kabul edilir. Fakat o da kariyerinin en başlarında ameliyat olmayı tercih etti. Otoplasti yani kulak ameliyatı geçirdi. Dışa dönük olan kulaklarını ameliyatla kafasına yaklaştırdı. Böylece Will Smith’e benzemekten kurtulmuş oldu.

 

braddd

2.Zac Efron

Zac Efron, High School Musica dizisinin en popüler olan çocuk isimlerinden birisi. Fakat büyüdükçe burnu şeklini kaybetmeye başladı. Burun kemiği ve burun delikleri inceltilen Zac Efron daha belirgin ve erkeksi bir buruna sahip oldu.

sac

3.Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger de kariyerinin başlarında yüz hatlarını yumuşatmak için çene küçültme ameliyatı geçirdi. Ayrıca göz kapağı ameliyatı da yaptırdı. Çene küçültme ameliyatı yüz hatlarını tamamen değiştirmiş durumda.

arnold

4. Paul McCartney

Paul McCartney de blefaroplasti (göz kapağı ameliyatı) yardımıyla yüzündeki kırışıklıklardan kurtulmuş. Ayrıca botoks ve hyaluronik asit enjeksiyonuyla yüzün diğer kısımlarındaki kırışıklıklar da azaltılmış.

poul

5. Ryan Seacrist
Amerikan televizyonlarının ünlü programcısı ve sunucusu Ryan Seacrist de rinoplasti ameliyatı sayesinde artık güzel bir burnu sahip.

ryan

6. Axl Rose

Guns ‘N Roses grubunun ünlü solisti Axl Rose da facelift (yüz germe) ve botoks yaptıran ünlü erkeklerden.

band

7.Kenny Rogers

Amerikalı ünlü şarkıcı ve aktörü Kenny Rogers’da da blefaroplasti, kaş kaldırma ve burun estetiği operasyonu var.

kany

8. Matt Dillon

Ünlü oyuncu Matt Dillon da en başarılı burun estetiği operasyonuna sahip erkek starlar arasında.

Mandatory Credit: Photo by SIPA/REX Shutterstock (4197870e) Matt Dillon 'Wayward pines' TV series photocall, MIPCOM, Cannes, France - 14 Oct 2014

9. Rob Schneider

Ünlü erkeklerin en çok yaptırdığı estetiklerin başında saç nakli geliyor. Ünlü komedyen, oyuncu Rob Schneider, başarılı saç nakliyle karizmasını korumaya devam ediyor.

rob

10. Ben Affleck

Ünlü oyuncu Ben Affleck’de de saç ekimi nakli yaptırdı, ama biraz daha rötuşa ihtiyacı var.

ben

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.