Yukarı

Burcunuza Uygun Gelinlik Modelleri!

Her kadın, düğün günü gelinliğinin kendini ve kişiliğini temsil edeceğinin farkındadır. Evliliği kısa vadede düşünmüyor olsalar dahi daha minicikken gelinlik modeli üzerinde kafa yormaya başlarlar.
Bizler de, bu konuda ne kadar hassas olduğunuzu biliyor ve kişiliğinizi temsil edecek asıl gelinlik modelini bulmanız konusunda size biraz da olsa yardımcı olmak istiyoruz.
Burç yorumlarınızı her hafta, hatta belki de her gün okuyorsunuz; peki burcunuza en uygun gelinlik modelini biliyor musunuz?

Hangi gelinlik modeli, hangi burcu daha çok yansıtıyor merak ediyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz!:)

Koç
Siz tam anlamıyla ilklerin insanısınız! Akılda kalıcı ve sıradanın dışında seçimler yapmak fikri size ürkütücü gelmiyor. Bir gelin neden pantolon giymesin ki?
Düğününüzde tercih etmeseniz dahi, nikah töreninizde severek tercih edeceğiniz Monique Lhuillier tasarımı olan bu gelinlik için sizin kişiliğinizi yansıtıyor diyebiliriz.

Boğa
Merhaba, duygusal prenses. Size, en az sizin kadar romantik bir model gider diye düşünüyoruz. Omuzlarınızın güzelliğiyle büyüleyeceğiniz kayık yaka gelinlik modelleri sizin için biçilmiş kaftan!

İkizler
Tamam, bazen çevrenizdeki insanları çıldırtacak derecede kararsız olabilirsiniz. Gelinliğiniz hem kabarık, hem balık etek olsun bile isteyebilirsiniz. Biz bu ruh halinizi anlıyor ve sizi Zuhair Murad’ın bu muhteşem tasarımıyla başbaşa bırakıyoruz!

Yengeç
Sizin gibi geleneksel bir tarafı olan birine, kalp kesim straplez bir gelinlik modelinden daha çok ne yakışabilir ki? Anneniz, babanız ve eşinizin sizi ilk gördüğü an göz yaşlarına engel olamayışına şaşırmamalısınız!

Aslan
Merhaba Bayan BenMerkez! Evet, sizin salona dramatik bir giriş yapmanız lazım ve düğün sonuna kadar kimse gözlerinizi üzerinizden alamamalı!
Bu düşüncenizi anlıyor ve size pelerinli modelleri tavsiye ediyoruz! Daha asil bir görüntü yakalayamazsınız!

Başak
Naif Başak için sade ve şık modellerden hoşlandığını söyleyebiliriz. Bu mükemmel kişiliğinizi yansıtmak içinse dantel detayları gelinliğinizde mutlaka kullanmalısınız!

Terazi
Feminen kesinleri tercih eden Terazi’lerin, gelin olmak için doğduklarını söyleyebiliriz. Çiçek detaylarını ve danteli gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz!

Akrep
Gelelim hırçın gelinimiz Akrep’e. Seksiliği seven ve bunu göstermekten çekinmeyen burcumuz Akrep için transparan detayları ve cüretkar kesimleri gönül rahatlığıyla önerebiliriz, zira hakkını vererek taşıyacaklarından asla şüphemiz yok!

Yay
Muhtemelen düğününün bir kırda ya da kumsalda olmasını tercih eden Yay için, salaş ve uçuş uçuş etekleri olan bir gelinliğin en ideali olduğunu söyleyebiliriz. Hayatı bir yolculuk olarak gören Yay burcu, bu yolculuğun en önemli anında sevdikleriyle ve rahat olmak isteyecektir.

Oğlak
Siz çok süse, fırfıra ihtiyacı olan kişiler değilsiniz. Sizin için seçtiğiniz gelinliğin asilliği ve kalitesi önemlidir her şeyden önce. Kate Middleton’ın da Oğlak burcu olduğunu biliyor muydunuz? Onun gelinliği size ilham verebilir bu konuda

Kova
Giydiği her şeyi üzerinde mükemmel taşıyacağından şüphemiz olmayan Kova’lar için Vintage modelleri önerebiliriz. Gelenekselci ve hayalperest yanlarını bu şekilde ortaya çıkarabilir, bu tarz gelinlikler içinde kendileri gibi hissedebilirler.

Balık
Bu hülyalı ve romantikliğin kitabını yazmış burcumuza da; uçuşan bir kumaştan biçilmiş, adeta şelale gibi bir elbiseden daha çok ne yakışabilir ki??

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort