Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Bu Saat Fitness Takibi Yapıyor
Yukarı

Bu Saat Fitness Takibi Yapıyor

Akıllı telefonlardan sonra akıllı saatlere de her gün yeni bir özellik getiriliyor. Her türlü işimizi gören akıllı saatler alışmış olduğumuz klasik saat tasarımından oldukça uzaklar. Kullanıcılar tarafından oldukça şikayet alan bu konuyu Garmin fark etmiş olacak ki analog saat tasarımına sahip, akitivite takibi yapabilen akıllı saatini duyurdu.
Garmin’in Vivomove adını verdiği saat, oldukça şık bir tasarıma sahip. Birçok akıllı saatin yaptığı akitive takibi özelliğine de sahip olan bu saat; yakılan kaloriyi,gidilen mesafeyi ve uyku düzeninizi takip edebiliyor. Eğer sizde bu bilgilerden haberdar olmak ve klasik bir saat kullanmak isteyenlerdenseniz Garmin burada sizin için güzel bir alternatik sunuyor.
Saat üzerinde iki adet akıllı gösterge yer alırken bunlardan sol taraftaki adımları gösterirken sağ taraftaki ise size hareket etmenizi hatırlatıyor. Spor, klasik ve premium olmak üzere üç farklı modeli bulunan Garmin Vivomove, Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemleri ile uyumlu. Son olarak 150 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Garmin Vivomove’un fiyatları satın alacağınız kayış ve renk seçeneklerine göre 300 dolara kadar çıkabiliyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort