Yukarı

Bu Cuma Vizyona Girecek Filmler

341323.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx

 

 

 

Kan Bağı
Blood Father
Yapım yılı : 2016
Gösterim Tarihi : 2 Eylül 2016
Filmin Türü : Gerilim,Aksiyon

Eski bir suçlu olan john Link (Mel Gibson) hayatını dövme yaparak yalnız bir şekilde karavanında sürdürmektedir. 17 yaşındaki kızı Lydia babasından ayrı bir hayat sürmektedir. Bir uyuşturucu karteline bulaşan erkek arkadaşı Lydia’yı, kartelin nakit servetini çalmak için aracı olarak kullanır. Lydia bu durumdan bir şekilde kurtulabileceğini düşünerek babasının yanına kaçar. John, hayatında bir zamanlar doğru yapamadığı şeyi şimdi yapabilmek için kolları sıvamıştır. Şimdiki tek amacı, şu hayatta kan bağıyla bağlı olduğu tek şeyi yani kızını bu beladan kurtarmaktır.

 

 

 

 

 

 

 

28970662655_15337738e2_o

 

 

 

Masal

Yapım yılı : 2016
Gösterim Tarihi : 2 Eylül 2016
Filmin Türü : Dram

Film İstanbul’da, Yeşim (25) adındaki karakterin zorlu ameliyattan sağ çıkamayacağını düşünmesinden hareketle, hastane odasında arkadaşlarına yazdığı vasiyet niteliğindeki mektupla başlıyor. Yeşim’in mektubundaki Vasiyeti yerine getirmek için Bafa Gölüne doğru yola koyulan Beş arkadaş,vasiyetteki gizemi çözmeye çalışırken aşk ve dram yüklü farklı, gizem dolu başka hikâyelerle karşılaşırlar ve bu hikâyeler de Yeşim’in hikâyesiyle birleşir…

 

 

 

 

 

 

 

 

Hayat-Işığım-The-Light-Between-Oceans-2016

 

Hayat Işığım
The Light Between Oceans
Yapım yılı : 2016
Gösterim Tarihi : 2 Eylül 2016
Filmin Türü : Romantik,Dram

Bir Denizfeneri koruyucusu ve eşi sahilde yaşamaktadırlar. Başobos bir tekneyle gelen bebeğin hayatlarını değiştirmesini konu alan filmin yönetmenliğiniDerek Cianfrance üstlenmekte.

 

 

 

 

 

488363.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx

 

 

Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler
Yapım yılı : 2016
Gösterim Tarihi : 2 Eylül 2016
Filmin Türü : Korku,Komedi

Talip ve Yaşar sürekli olarak abileri Muhteşem’den aldığı paraları gereksiz işlerde batırmaktadırlar. Çalıştığı film setinden kovulan kostümcü Çiğdem, Yaşar’a kendini yönetmen olarak tanıtır ve iki arkadaşı korku filmi piyasasında çok para olduğuna ikna eder. Son kez Muhteşem abilerinden aldıkları para ile korku filmi işine girerler. Fakat çekim yaptıkları mekanda onları bekleyen paranormal olaylar vardır. Korku filmi çekip zengin olma hayaliyle girdikleri film serüveni ikili için kabusa dönüşürken çok komik durumlara düşerler.

 

 

 

 

 

 

P1.43 (FDORY_006E_G - International Payoff Poster [ONLINE DEBUT MARCH 14])

 

 

 

Kayıp Balık Dori
Finding Dory
Yapım yılı : 2016
Gösterim Tarihi : 2 Eylül 2016
Filmin Türü : Animasyon

Disney Pixar’ın “Kayıp Balık Dori” filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le yeniden biraraya getiriyor. Dori neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siccin3_AfisSiccin 3: Cürmü Aşk

Yapım yılı : 2016
Gösterim Tarihi : 2 Eylül 2016
Filmin Türü : Korku

Filmin Konusu
Orhan ile Sedat çocukluk arkadaşıdır. Yıllar sonra Orhan, Sedat’ın kız kardeşi Kader’le birbirlerine aşık olup evlenirler. Sedat’ın yaptığı araba kazası üçünün de hayatlarının dönüm noktası olur. Sedat’ın oğlu Mehmet felç olur. Kader ise geçmişini hatırlayamaz. Orhan bu olay yüzünden Sedat’ı suçlar ve onunla bütün iletişimini keser. Sedat, duyduğu vicdan azabı ve yaşadığı tuhaf ürkütücü olaylar nedeniyle iyice dağılır. Orhan ise çok sevdiği ilk ve tek aşkı Kader’i kaybetmeme uğruna korkunç bir şey yapar!..

 

 

 

 

 

 

 

 

tutmayin-beni-poster
Tutmayın Beni
Yapım yılı : 2016
Gösterim Tarihi : 2 Eylül 2016
Filmin Türü : Komedi

Güvenlik Fikret karakteriyle, ilk kez bir kadın kahramanın aksiyon ve komedi filmi olan Tutmayın Beni’de güvenlikçiyi Bala Atabek canlandırıyor.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort