Yukarı

Branch, Kokteyl ve Akşam Yemeği İçin Videolu Giyim Önerisi

Bu güne kadar bütün resmi ortamlarda takım elbiseler giyinmiş ve iddialı giyimlerden çekinmiş olabilirsiniz. Ayrıca bayanlar bu ortamların çoğunda iddialı ruj kullanımı konusunda da kararsız kalmıştır. Biz ise bu kez sizi cesaretlendiriyoruz ve artık kabuğunuzdan çıkmanın zamanı geldi diyoruz. Bu  video ile ne demek istediğimizi daha iyi anlatıyor olacağız. Öncelikle branch için verilen tarzı, kokteyl ve son olarak da akşam yemeği takip ediyor. Ürünlerin hangi markaya ait olduğunu ve nereden alabileceğinizi ise videonun alt kısmında veriyoruz. İyi seyirler…

 

 

Bir Brunch Keyfi: Clinique Blushing Pop Pop Mat Dudak Rengi + Primer, 18,50 $,clinique.com . Clu sweatshirt, 299 $, cluusa.com . Tibi éclair payetler pilili etek, $ 795,tibi.com . Vita Fede Mini Çift Cubo Gemma İnci Küpe $, 375, vitafede.com . Amanda İnci Quill Spike Küpe, 220 $, amandapearl.com . Vita Fede Odessa Kristal Yaka 500 $,vitafede.com . Vita Fede Ultra Mini Bant ring İnci, $ 335, vitafede.com . SwarovskiArkadaş Bilezik, 125 $ swarovski.com .

Bir Martini Kokteyl Parti: Clinique Pop Sıvı Mat Dudak Rengi + Primer Olgun Pop, 18,50 $, clinique.com . Michael Kors Collection sarkan Metalik Elbise, 9995 $,bergdorfgoodman.com . Vita Fede Çift Cubo Kristal küpe, $ 750, vitafede.com . Vita fedeDivisio Kristal Yüzük, 225 $, vitafede.com . Yoko Londra Tahiti inci yüzük, $ 6,000,yokolondon.com . Le Vian 14K altın yüzük, $ 1,312, levian.com . Amanda Pearl Düşes Octo Debriyaj, $ 955, amandapearl.com .

Bir Kış Şarabı Eşliğinde Akşam Yemeği: Clinique Pop Mat Dudak Rengi + Primer Kalın Pop, 18,50 $, clinique.com . Gucci elbise, gucci.com . (Benzer bir tarzı için, deneyin David MeisterFaux Feather Trim Desenli Kokteyl elbise, 750 $, neimanmarcus.com . ) Paula MendozaJüt Küpe / Onyx, 300 $ paulamendoza.com . Paula Mendoza Pracer Yüzük 200 $,paulamendoza.com . Vita Fede Obsedia Two-Tone Yüzük, $ 325, vitafede.com . H & M Balmain çanta, artık mevcut. (Benzer bir stil için, deneyin Judith Leiber Couture , 2596 $ kar topu Debriyaj bluefly.com .) Emilio Cavallini Saten Tayt, 23 $, emiliocavallini.com .

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort