to top

Böyle Erkeklere Güvenin!

Kadınların hisleri çok kuvvetlidir. Bunu kabul ediyoruz. Eğer bir kadın aldatma ile ilgili şüpheleri varsa veya kıskançlığın derecesini artırmışsa ( ki bu güveni sarsılmış anlamına gelir) altından bir şeyler çıkma ihtimali oldukça yüksektir. Peki hayatımızda bu kadar değer verdiğimiz erkek arkadaşımızın yada eşimizin güvenilir olduğunu nasıl anlarız? Bu sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz…

 

“Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim”

Eğer erkek arkadaşınızın etrafında düzgün arkadaşları var ise bu adama güvenin. İçlerinde birkaç tane beğenmediğiniz olabilir, onlara takılmayın.

 

Sizinle fazla kavga etmiyor ise

Her ilişkide zaman zaman anlaşmazlıklar olabilir. bunu kabul ediyoruz. Hatta tuzu biberi diyoruz. Fakat bir ilişkide iki taraf da uzun küslükler ve uzun tartışmalardan kaçıyorsa mutsuz ilişki istemiyor demektir. Dolayısıyla bu kişiler geleceğini mutsuz hale getirecek hatalardan kaçarlar. Bu erkeklere güvenin.

 

Birlikte güzel vakit geçiriyorsanız

Birlikte güzel vakit geçiren, eğlenen ve gülebilen her çift mutluluğu başka yerde arama gereği duymaz. Bu nedenle sizinle içten gülen bir erkek sizi aldatma gereği duymaz.

 

Kendi kuralları var ise

Eğer partnerinizin kendine ait bir hayat çizgisi ve ahlaki kuralları var ise, bu erkek için de güvenilir diyebiliriz.

 

Her şeyi sizinle paylaşan erkekler

Eğer partneriniz şeffaf ve net ise, sizinle her şeyi paylaşabiliyor ise güzel bir ilişkiniz var demektir. Bu da erkeğinizi size daha çok bağlayıcıdır. Fikirlerini, hatalarını paylaşmaktan korkmayan erkeklere güvenin.

 

Orgazm ve mutluluk

Eğer cinsel birleşimlerde her iki taraf da sonuçlardan memnun ise bu ilişkiler başka arayışlara düşmez. Cinsellikte kadının da memnun kalması erkeği mutlu eder. Zaten seven ve bağlı erkekler de kadına orgazm duygusunu yaşatmak için elinden geleni yapar. Yani cinsellikte her iki taraf da tatmin oluyor ise korkmayın.

 

Böyle Erkeklere Güvenin 3

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.