to top

Bordo Ruju Nasıl Sürmeliyim?

2014 yılının Sonbahar-Kış sezonunda trend olan bordo rujlar 2016 Kış modasında da bir hayli moda. Ancak bordo ruj kullanım olarak zor bir kullanım alanı konusunda ve yakışması açısından sizi zorlayabilir. Ancak size önereceğimiz fikirlerle bu durumdan rahatlıkla sıyrılabilirsiniz.

Renk olarak ağır bir ton olduğu için giyeceğiniz kıyafet sade olmalı, siyah ya da beyaz olmalı… Kesinlikle bordo elbise, kazak giymeyin bu sizi daha koyu gösterir. Rujunuzu sade ve şık bir şekilde ortaya çıkaracak renkleri tercih etmenizde fayda var.

bordo15

Öncelikle dudaklarınızı nemlendirin ardından bordo bir kalemle dudak hatlarınızı çizin ve içe doğru hafiften dağıtın ardından lip fırça yardımıyla dudağınıza rujunuzu sürün.. Rujunuzun uzun saatler kalıcı olmasını istiyorsanız kesinlikle fırça kullanmanızı öneririz. Hem dudaklarınıza daha iyi yedirecek hem de daha çok kalıcı  olacaktır.

bordo14

Bordo ruju sürdükten sonra pembe-bronz(medium) kullanmanız daha iyi olacaktır. Kesinlikle bordo ve vişne tonlarında allık kullanmayınız bu sizi görüntü olarak yaşlı, yorgun ve abartılı gösterecektir.

bordokapak

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.