Yukarı

Bordo ruj sürdüğünde kıyafetin nasıl olmalı?

Bordo ruj trendi aldı başını gidiyor. Güzelliğinizden kendini sorumlu hisseden cool kadın editörleri olarak bordo rujunuzu kusursuz şekilde ön plana çıkarmanız için şahane bir stil rehberi hazırladık sizlere!

Günlük kullanım
Günlük kullanımda bordo rujdan kaçıyorsan hata yapıyorsun. Aynı zamanda bir kış rengi olan bordo rujları günün her saatinde rahatlıkla kullanabilirsin. Fakat tek dikkat etmen gereken ayrıntı ne tür kıyafetlerle bordo ruju kombinlersem daha cool olurum sorusu olmalıdır.

Soft kış renkleri

582b09d062c08

Stilinde soft renkler tercih etmek, bordo rujunla kontrast yaratacak. İddialı ve softun birleşimi ise tüm görünümünde harika bir denge yakalamaya hazır ol.

Siyah kürk aksesuarlar + deri

582b09d066571

İddianı yalnızca dudaklarına yansıtmak istemiyorsan, deri kombinler ve siyah kürk detaylarla sınırları zorlamak harika bir fikir.

Gece kullanımı
Konu özel davetlere geldiğinde, makyajın, saçın ve kıyafetin ayrı bir özen istiyor. Eğer O özel gece de bordo rujunu sürmeye kararlıysan, stil önerilerimize kulak vermeye ne dersiniz?

Tamamen siyah

582b09d06b563

Bu stille gecenin en “vamp” kızı sen olacabilirsin!

Ya da tamamen beyaz

582b0af7b0768

Bordo rujun beyaz renkte daha da patlayacak! Dudaklarının ben buradayım demesini istiyorsan, Kristina Bazan gibi tamamen beyaz bir stille birlikte bordo rujunu kombinle…
Ofiste de bordo ruj kullanabilirsiniz. Evet biraz riskli ve iddialı gibi görünse de bu tavsiyeler size ilham verecek…

Kalem etekler

582b0b7927c60

Kalem etek, ipek beyaz bir gömlek, stilettoler ve bir de bordo ruj! Bu dördü bir araya geldiğine göre girdiğin her toplantı için başarı kaçınılmaz olacak.

Pantalon + ceket takımlar

582b0b792c5f9

Kim demiş takımlar yalnızca erkekler içindir diye! Tutkulu bordo rengi, maskülen bir takımla kombinlenince ortaya harika ötesi bir kontrast çıkmış.

Uygulama önerisi: Bordo rujunu sürmeden önce dudaklarına peeling yapar ve nemlendirirsen, pürüzsüz dudaklara sahip olursun. Bu da rujunun kusursuz görünmesine yardımcı olur. Eğer kalıcılık istiyorsan dudak primerını sürmeyi unutma. Bordo dudak kalemin yardımıyla dudaklarını çerçevele ve çerçevenin içini doldur. Böylece bordo rujun çok daha kalıcı olacak ve dağılmayacak. Ruj fırçası rujunu dağıtmanda yardımcı olacak

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort