to top

Bidermann ile özgürlük mevsimi

C79 Showroom’un Fransız mücevher markası Aurélie Bidermann, sembollerin ön planda olduğu, kendine özgü 2015 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla müşterilerle buluşuyor.
Markaya ruhunu veren, Paris’in bohem hayatının bir parçası olan ailesinin ve almış olduğu sanat tarihi eğitiminin; hayalperest, gezgin ve aşık bir kadın olan tasarımcısı Aurélie Bidermann üzerindeki etkisidir.
 
Atölyesinde, modern tasarım ile el yapımı mücevher ustalığını bir araya getiren Bidermann için tüy, dantel, buğday, yaprak gibi nesneler zamanın ötesine geçen koleksiyonlarının vazgeçilmez öğeleri haline gelmektedir.
 
Markanın tasarımcısı Bidermann için, sonbahar özgürlüğü simgelemektedir. Doğanın farklı renklerle bizi şaşırttığı bu mevsime uygun bir şekilde, markanın son koleksiyonu da gezgin ruhlara hitap etmektedir. Koleksiyon, Vahşi Batı’nın mitolojik öğelerinden beslenirken, aynı zamanda yanı başındaki Saint German sanat galerilerinden de esintiler taşımaktadır. Bidermann, Francoise bileklikler, inci ve akik küpeler ile tropikal ruhu yansıtan Talitha bileklikleri aynı potada eritirken, Nancy Cunard’ın gezgin ama şık tarzından ve Cafe Society’nin altın çağından beslenmiştir.
 
Bidermann’ın mücevherlerini kendisi gibi sıradışı kadınlar olan; Beyoncé, Gwyneth Paltrow, Garance Dore ve Sofia Coppola’nın üzerinde görmeniz mümkündür. C79 Showroom’un gözde mücevher markası aynı zamanda Harvey Nichols ve Shopigo gibi Türkiye’nin prestijli mağazalarında müşterilerle buluşmaktadır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.