Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Banyo dekorasyonu, en az evinizin diğer odalarının dekorasyonu kadar önemlidir. Seçeceğiniz banyo dekorasyon ürünleri ve banyo mobilyası ile banyonuzda da tıpkı evin diğer bölümlerinde olduğu gibi tarzınızı konuşturabilirsiniz. Banyonuzu ister rengarenk ister bambu esintileriyle isterseniz de otantik bir havada tasarlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve tarz banyo dekarasyon önerileri yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Küçük Banyo Dekorasyonu Fikirleri

Eğer banyonuz küçükse dert etmeyin! Zira tarz küçüklük dinlemez. Küçük banyolarınızda da hem şık hem de kullanışlı alanlar yaratmanız mümkün. Küçük banyonuzu daha kullanışlı kılmak için ihtiyacınız olan ilk fikir: her boş alanı kullanışlı hale getirmek. Klozetin üstü, kapının arkası vs. Ayrıca küçük banyo dekorasyonunuzu aynalar yardımıyla daha geniş gösterebilirsiniz.

Grinin Elli Tonu

Banyonuzda hem tarz hem de havalı bir ortam yaratmak istiyorsanız gri banyo dekorasyonu tam size göre! Gri banyo fayansları ya da gri renge boyadığınız banyo duvarı ile grinin elli tonunu yaşamaya ne dersiniz? Gri banyonuzda ister siyah isterseniz de beyaz banyo dolabı kullanabilirsiniz.

Banyo Dolap Dekorasyonları

Banyo dekorasyonlarının önemli bir bölümünü banyo dolap dekorasyonları oluşturur. Seçeceğiniz banyo dolabı, banyonuzun havasını bir anda değiştirebilir. Eğer banyonuz hem renkli hem de klişelerden sıyrılmış olsun istiyorsanız renkli banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Haydi bırakın gökkuşağı banyonuza girsin!

İhtişam Sevenlere: Lüks Banyo Dekorasyonu

Evin her alanında ihtişamdan vazgeçemeyenlere lüks banyo dekorasyonu birebir. Zengin ve görkemli bir banyoya sahip olmanızı sağlayacak lüks banyo mobilyaları ile siz de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ayrıca bu banyolar için taşlı banyo aksesuarları ve aynalarını da tercih edebilirsiniz.

Olmazsa Olmaz: Banyo Aksesuarları

Banyonuzun özgün bir havaya bürünmesi için ihtiyacınız olan olmazsa olmaz ürünlerden biri de banyo aksesuarları. Birbirinden ilginç ve tarz banyo aksesuarlarıyla banyonuzu zevkinize göre hareketlendirebilirsiniz. Geniş bir model çeşitliliği bulunan banyo setlerinden ister taşlı ister desenli ya da desensiz isterseniz de renkli olanlardan seçebilirsiniz.

Ferah mı Ferah: Beyaz Banyo Dekorasyonu

Beyaz banyo dekorasyonu özellikle küçük banyo sahiplerinin yönelebileceği bir tarz. Beyaz banyolar banyonuzun daha ferah ve geniş görünmesini sağlamanın yanı sıra banyonuza modern bir hava da kazandırır. Beyaz banyo dolapları ve açık renklerdeki banyo fayanslarıyla aydınlık ve ferah bir banyo tasarlayabilirsiniz.

Bambu Banyo Dolapları

Son zamanların popüler banyo dekorasyonlarından olan hasır ve bambu banyo dolapları ve banyo rafı oldukça modern bir görünüm sergiliyor. Doğallık ve modern stil eğer tam size göreyse bambu banyo dolapları ile oldukça tarz bir banyoya sahip olabilisiniz.

Banyo Dekorasyonu Kendin Yap!

Banyo dekorasyonunuzu yaparken kendin yap fikirlerinden de sakınmayın! Böylece hem banyonuza kendi stilinizi katabilir hem de banyonuzda daima hatırlayacağınız bir anı ve el emeğinizi bırakabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuz için eski banyo dolaplarınızı dilediğiniz renkte boyayabilir, banyo aynalarınızı cd’ler ile süsleyebilir ya da banyo havlularınızı koymak için sepetler örebilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved