Yukarı

”Babydoll” Makyajı

Oyuncak bebeklere benzeyen, porselen gibi pürüzsüz ten görünümünü nasıl elde edeceğini merak ediyor musun? Biz buna cool kadınlar arasında babydoll makyajı diyoruz.  Bu makyajı yapmak sandığınız kadar zor değil. Sadece birkaç kuralı bilmeniz yeterli.

  • Öncelikle bebek gibi bir görünüme sahip olmak için kusursuz bir cilde ihtiyacın var. Sadece kompakt pudra uygulayıp mat bir görünüm sağladıktan sonra yüzüne aydınlık bir görünüm katmak için pudra formda Urban Decay Afterglow Highlighter gibi bir aydınlatıcı uygulayabilirsin.

 

  • Tıpkı bir oyuncak bebeğe benzemek için açık pembe tonlarında allık kullanmayı unutmayın. Yanak oyuklarına ve yanağının tepe noktalarına allık fırçası ile uygulamalar yapın.

 

  • Babydoll makyajı uzun kirpik görünümü olmadan düşünülemez! Üst kirpik diplerine bolca sürdüğün maskarayı daha sonra maskara fırçanı dik şekilde tutarak alt kirpiklerine de uygulayarak yoğun bir görünüme kavuşabilirsin.

 

  • Gel gelelim her makyajın kahramanı rujlara şeker pembesi tonunda bir dudak parlatıcısı veya pembe bir ruj babydoll görünümünü tamamlamak için olmazsa olmazlardan.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort