Yukarı

Axess 100 TL Chip-Para Veriyor

Kredi kartları yalnızca fiziki mağazalardan yapılan alışverişleri değil, internet üzerinden yapılan alışverişleri de kapsamakta. Hatta son zamanlarda internet alışverişleri için uygulanan kampanyalar daha fazla. Axess de bu kampanyalardan birini gerçekleştiriyor.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Gittigidiyor.com kampanyaları ile Axess kredi kartınızı kullanarak kampanya tarihleri arasında www.gittigidiyor.com adresinden yapacağınız 500 ve 999 TL arası alışverişlerde 50 TL Chip Para, 1.000 TL ve daha üzeri harcamalarda ise 100 TL Chip para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Yeni başlayan bu kredi kartı kampanyası Axess ailesi diğer kredi kartlarında da geçerlidir. Axess ve Axess Business, Wings ve Wings Business, Neo, Fish ve Free kredi kartlarının hepsi kampanya kapsamındadır. Hatta sanal kart ile yapacağınız alışverişlerde yine kampanya kapsamında değerlendirilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya SMS yolu ile kayıt olmanız gerekir. Kayıt için gönderdiğiniz mesaj onaylandığında kampanya tarihleri arasında www.gittigidiyıor.com adresinden belirtilen tutarlarda tek seferde alışveriş yapmış olduğunuzda kampanyadan Chip Para kazanmış olursunuz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu Axess Kampanyasına kayıt olabilmek için banka sistemine kayıtlı cep telefonunda kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne GITTIGIDIYOR yazıp, 4566’ya göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra harcamanızı yaparak kampanya kapsamında Chip Para kazanmaya başlayabiliriz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece 1 Mayıs ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli değildir.

Kazandığım Chip Paraları Ne Zaman Alacağım?

Kampanyada ki katılım şartlarını sağlayarak alışverişini tamamlayan müşterilerin hediye Chip Paraları hemen harcama yaptığı kredi kartının hesabına yansıyacaktır. Yansıdığında kısa mesaj ile gerekli bilgilendirme de yapılacaktır. Kazanılan Chip Paraların 10 Eylül 2015 tarihine kadar kullanılması gerekir. Kullanılmayan Chip Paralar 11 Eylül günü silinecektir.

 

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort