Yukarı

Aşkta Burçların Etkisi

Burçlar hayatın her yerinde insanların merakla okuyup takip ettiği astrolojik konulardan biridir.

Özellikle ilişkilerde ilk tanışma anlarında çiftler birbirine sorarlar “burcun ne?” bu süre sonrasında kişiler birbirleriyle aralarındaki uyumu ve özellikleri kafasında oluşturmaya başlarlar.

Kadınların daha çok ilgilendiği burçların gerçekten ilişkilere olumlu-olumsuz etkisi var mı?

Burçların anlamları geneldir ve kalıp yargıya dayanır. Örneğin “tüm kova burçları zekidir. Teraziler güzeldir, ikizler iletişimi iyidir, boğa burçları çok güzel yemek yapar, başaklar titizdir…vb Bir çok çift bu kalıpsal yargılarla birbirlerini ilk etapta tanımaya çalışırlar.

Peki, aşk konusunda hangi burçlar birbirini çeker.

Boğa ve koç birbiriyle çok iyi anlaşır. Aralarında çekim vardır.  İkizler ve kovalar birbirleriyle her tür ilişkide anlaşırlar hem iyi bir sevgili, iyi bir eş ve iyi bir arkadaş olabilirler. Aralarındaki aşk çekimi çok yüksektir.  Kova kadını, İkizler erkeğinden yaşça daha büyük olursa birliktelikte o kadar sağlıklı olur.

Balık ve İkizler asla anlaşamaz aynı şekilde Koç kadını, İkizlerle anlaşamaz. Balık ve Yengeç arasında güzel bir uyum olacaktır. Başak ve yengeç iyi anlaşacaktır. Koç erkeği kendinden yaşça büyük bir yengeç kadınıyla çok iyi anlaşırlar. İkizler erkeği oğlak kadınıyla anlaşamaz çünkü Oğlak kadınının özgürlüğüne olan düşkünlüğüne tahammül edemezler ve oğlak kadını aldatıcıdır.

Burçlarla ilgili yaptığımız yorumlar tamamen astrologlara ait… Astrologlar her ne kadar böyle yorumlar yapsalar da bunların birer genelleme olduğunu unutmayın mühim olan çiftler arasındaki karakter ve ortak tercihlerdeki uyumdur.

 

 

 

 

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort