to top

Askısız Straplez Sütyen Modelleri

Harika bir geceye askısız bir elbise ile gitmeyi planladıysak, şüphesiz ki yine askısız bir sütyen tercih etmemiz gerekiyor. Özellikle bu tür gece elbiselerinde sıklıkla tercih edilen askısız straplez sütyenlerde de aradığımız şey aynı; seksilik ve rahatlık!

Son yıllarda kullanımı ciddi oranda artan askısız straplez sütyenler için de yepyeni tasarımlar yapılıp, farklı kumaşlar kullanılıyor. Gelin bu modellere birlikte göz gezdirelim.

1- Askısız Yapışkanlı Sütyenler

Kullanmadan önce akla göğsünüzden düşeceğini getiren bu modeller esasında elbiselerinizle tam olarak örtüşmekte ve hiçbir şekilde göğüsten çıkmamaktadır. İki türü bulunan yapışkanlı sütyenlerde biri direkt olarak göğüs yüzeyine yapışırken bir diğeri de orta kısmından kopça ile birbirine tutturulmaktadır.

askisiz_yapiskanli_sutyen_-e1435157379748

2- Askısız Straplez Balenli Sütyenler

Bu modeller bedeninizi tam olarak kavrar ve balenlerin varlığı ile göğsünüze dik bir görüntü verir. Bu sayede çok daha seksi bir göğüs görünümüne kavuşabilirsiniz.

askisiz_yapiskanli_sutyen_1-683x1024

3- Askısız Straplez Kumaş Sütyenler

Bu tür sütyenleri yalnızca spor kesimli tişörtlerin içinde kullanmanızı öneriyoruz. Zira kalın bir yapısın bulunmaktadır. Ya da çok küçük göğüslü bayanların tercih etmesi gerekiyor.

askisiz_yapiskanli_sutyen_4-e1435158625475

ikoncan

Sorry, the comment form is closed at this time.