Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Aşkınız İlk Günkü Gibi Olsun

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Aşkınız İlk Günkü Gibi Olsun

İlişkimize yeni başladığımızda her şey çok güzeldir. Aşkımızın doruklarını yaşadığımız ve mutluluktan başımızın döndüğü zamanlardır. Zaman geçtikçe hayal dünyasından çıkar ve gerçek hayata döneriz. İşte o zaman karşımızdakinin sorunlarını görmeye başlar, ufak tartışmalar, büyük kavgalara dönüşür. Bu boyuta gelmek yerine aşkınızı korumaya çalışın ve her zaman ilk günkü gibi hissedin.

sevgili

 

1. İlişkinize öncelik verin

İlişki ilerledikçe, sevgilimize gösterdiğimiz yakın ilgiyi zamanla kaybetmeye başlarız. Zamanla önceliklerimiz yer değiştirir ve sevgilimiz alt sıralara düşer. Onun listedeki yerini işimiz, çocuklarımız ya da arkadaşlarımız alır. Önemli olan dengeyi sağlamaktır. Sevgiliniz veya eşinizin önemini asla unutmayın ve ona verdiğiniz değeri koruyun. Onunla ilgilenmeyi bırakmaz ve ilişkinize gereken önemi gösterirseniz, karşılığını alırsınız.

2. Sözcüklerin gücünü kullanın

Ne kadar birlikte olduğunuz fark etmez, önemli olan karşınızdakine hissettiklerinizi söylemeniz. Hepimiz sevildiğimizi ve önemli olduğumuzu hissetmek isteriz. O yüzden sevginizi göstermekten kaçınmayın. Bu ona da ilişkinize de çok iyi gelecek. Mümkünse işten geldiği ve yorgun olduğu bir gün, sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onu çok özlediğinizi söyleyin. Kötü bir günün etkilerinden nasıl da çabucak sıyrıldığını göreceksiniz. Bunu ona sıkıca sarılarak ve dokunarak yapmayı ihmal etmeyin.

3. Küçük hediyeler alın

Hep karşı taraftan beklemeyin. Erkekler de sürprizleri severler. Bunun için özel bir günü de beklemenize gerek yok. Ona alacağınız küçük bir hediye birlikte olmadığınızda onu ne kadar düşündüğünüzü gösterir. Aslında kendinize alacağınız yeni bir iç çamaşırı, ona alacağınız hediyeden daha çekici gelebilir!

4. Televizyonu kapatın

Her gün dizi izlemekten vazgeçin. Bütün akşam televizyonun karşısındaki kanepede uyuklamak yerine, televizyonu kapatın. Sevgiliniz eve geldiğinde bir şişe şarap açın ya da favori yemeğinizi paylaşın. Birçok çift, birlikte geçirilen kaliteli zamandan önemle bahseder, ama gerçekten ne anlam ifade ettiğini bilmezler.

 

tumblr_ni4qmgurbb1rd3ps0o1_500

5. Vakit geçirin

Birlikteyken en çok ne yapmaktan hoşlanıyorsunuz? DVD keyfi yapmak, futbol maçı izlemek ya da fotoğraf çekmek… Mutlaka buna benzer ortak bir zevkiniz vardır; birlikte keyfini çıkartın. Hiçbir şey için vakit yok mu? Uyumadan önce, 5-10 dakika sadece sohbet edin.

6. Evden çıkın

Sadece yürüyüşe çıkın. Ama yanınıza sevgilinizi de alarak… Evinizin duvarları ilişkinizi de sınırlandırır, sadece kendinize değil ilişkinize de biraz nefes aldırın.

7. Rutininizi kırın

Arada bir yaşam alışkanlıklarınızı değiştirin. Kadınlar neden sürekli alışveriş yapıyor sanıyorsunuz? Aksi takdirde çok sıkılırız. Mesela yatak odanızın etrafını değiştirin. Bu değişiklik bile aşk hayatınıza renk katabilir.

8. Onu dinleyin

Bir kadın konuşmadan ne kadar sessiz kalabilir ki? Ama aşk zoru başarmak değil midir? Öyleyse siz susun, biraz da o konuşsun. Sizinle bir şey konuşmaya başladığında odadan dışarı gitmeyin veya onunla tartışmayın. Sadece dinleyin!

9. Birey olun

Paylaşmak güzeldir ama birey olun. Birbirinizin farklılıklarına saygı duyun. İki tarafında keyif aldığı şeyleri yapma zamanı olmalı. Eğer o arkadaşlarıyla maç izlemek istiyorsa, siz de kız arkadaşlarınızla akşam yemeğe çıkın. Önemli olan birbirinizin hayatına saygı duymak.

10. Profesyonel yardım alın

Çoğu çift ayrılmak üzereyken, son dakikada yardım almaya karar verir. Ama her şey için çok geç olabilir. Eğer ilişkinizde yolunda gitmeyen şeyler olduğunu düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden bir ilişki ya da evlilik terapistinden yardım alın.

 

1352360839-231

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved