Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Aralık Ayı Burç Yorumları
Yukarı

Aralık Ayı Burç Yorumları

KOÇ

2015 yılının Aralık ayında Mars gezegeninin Koç burcunun evlilik evinden geçmesi nedeniyle bu burcun evlilik evi kaynayıb coşacaktır. Bu sizin dikkat ve enerjinizi dengeleyecek, sizi hareketlendirecek ve kararlar almanıza yardım edecektir. Şimdi siz sevdiğinizin güçlerine katıla bilir ve dağları birlikte aşa bilirsiniz, veya aşk hikayesinin başlamasını göstere bilirsiniz. Koç burçlarının fetih yapma ruhu aktifleşecek, hislerinizi belirtme gereği ön planda olacaktır. 2015 yılının Aralık ayı Koç burçları için çok tutku dolu olacak, fakat riski de kendisiyle birlikte getirecektir. Her şey için fırtına koparacaksınız, sevdiğiniz bu durum karşısında korunmasız kalacaktır. Siz hem de her şeye hemen tepki göstermeye meyilli olacaksınız, düşünmeden hareket edeceksiniz, bu da istenmeyen münakaşalara neden olacak veya önemsiz ilişkilerin içine girmiş olacaksınız. 2015 yılının Aralık ayı Koç burçları için umut ve azim ayı olacaktır, güçlü işbirlikleri, rekabet veya iç çatışmaları ile hatırlanacaktır. Pluto gezegeni Koç burcunun kariyer evinde bulunacak, Mars gezegeni ile kare oluşturması için uyarılacak ve amacınıza ulaşmak, başarılı, güçlü, şerefli ve saygın olmak arzusuyla yanıp tutuşacaksınız. 2015 yılının Aralık ayı boyunca başkaları ile etkileşim size motivasyon verecektir. Bu nedenle siz onları arayacaksınız – ya işbirliğinin bir yapıcı unsuru gibi ya da rakiblerinizin veya münakaşanın çalkalanması nedeniyle. İşbirliğini seçmeniz daha iyi olur , çünkü bu size önemli mali fayda sağlayabilir. 2015 yılının Aralık ayı Koç burçlarının başarıları çalışmalar, seyahat, uzun mesafeli bağlarla, kültürel veya ruhsal alanla alakalı olabilir. Aralık ayı sizin hem de ekstra kazancınız, armağanlar veya gelirli işleriniz ola bilir. 2015 yılının Aralık ayı çok stresli olacaktır ve Koç burçlarının aşırılığa ve dikkatsizliğe yönelik olmasını daha da tetikleyecektir. Sakin olmaya çalışın! Sınırlarınızı zorlamayın, çünkü bunlar sizin düşündüğünüz kadar esnek değildir. Dikkatli olmanız gerekiyor, çünkü Koç burcunun yöneticisi Mars gezegeni çok kırılgan pozisyonda olacaktır ve Koç burcunun hastalıklar evinin yöneticisi Merkür gezegeni ile kötü bir kumpanya oluşturacaktır.

BOĞA

2015 yılının Aralık ayının ilk on günlüğü boyunca Boğa burçlarının hisleri açısından özgürlüğü olmayacak, nerdeyse kendilerini evlilik hayatlarında itaatkar durumda bulacaklar. 11 Aralıktan sonra aşk ve cinsellik gezegeni Boğa burcuna girdikten sonra şans ve mutluluk görünür derecede artacaktır. Bu geçiş sizin duygusallığınızı artıracak, karşı cinsin ilgisini çekme yeteneğinizi kuvvetlendirecek ve uygun ilişki koşulları yaratacaktır. Boğa burcunun evlilik evinin yöneticisi olan Mars gezegeni 2015 yılının Aralık ayı boyunca Boğa burcunun 6. evinde kalacaktır, böylece bazen kısıtlanma hissi yaşayacaksınız. Bu her hangi bir sorumluluk ve yükümlülüğün üstesinden gelmekle bağlı olabilir. Mars ve Venüs gezegenleri arasına karşılıklı anlayış olduğu için, sevdiğinizin sizin yanınızda olması iyi haberdir. Yılın sonunda işleriniz çoğalacak, çünkü siz her şeyi düzeltmek isteyeceksiniz. Hem de bazı karakterlerin sizi hareketlendiren fikirleri olacaktır. 2015 yılının Aralık ayı partneriniz, dostlarınız veya işbirlikçilerinizin Boğa burçlarının profesyonel hayatları üzerinde etkisi büyük olacaktır. Yalnız bunlar değil düşmanlar veya rakipler Boğa burçlarını savaşa veya rekabete tahrik edecektir. 2015 yılının Aralık ayı kariyer başarınız sizin başkalarının işbirliğini nasıl etkilemenizden ve kazanma şansınızın olmadığı yarışlardan kaçınmanız gerektiğine çok bağlı olacaktır. Bu hem de sizin ulaştığınız gizli bilgiyi kullanabilme yeteneğinizle de alakali olabilir. Ayın ikinci yarısı boyunca mali gelirinizi akıllıca harcayın.2015 yılının Aralık ayında Boğa burçları fiziksel açıdan zirvede olmayacaklar. Çünkü Boğa burcunun yöneticisi Venüs gezegeni rahatsız bir pozisyonda olacaktır ve Boğa burçlarının hastalıklar evi Küçük Kötücül Mars tarafından zaptedilecek, bu nedenle stres, fazla yüklenme, dikkatsizlik, acele etme gibi şeyler Aralık ayı boyunca sizin düşmanınız olacaktır. Kaza, bulaşıcı hastalığa yakalanma, yanma ve başka olaylar yaşama riski olacaktır.

İKİZLER

2015 yılının ilk iki on günlüğü boyunca Güneş İkizler burcunun ilişkiler evinde olacaktır. Bu pozisyona göre Güneş sizin düşüncelerinizi ve hareketlerinizi sevdiğinizin çevresine kilitleyecek ve sizin aşk hayatınızı ön plana çekecektir. 10 Aralığa kadar İkizler burcunun ilişki evinde bu burcun yöneticisi Merkür gezegeni bulunacak ve ilişkinizi vurgulayacaktır. Hem de İkizler burcunun aşk ve cinsellik evi tüm ay boyunca sıcak Mars gezegeni tarafından cesaretlendirilecek ve aşk gezegeni olan Venüs Aralık ayının ilk 4 gününü İkizler burcunun aşk evinde ve son 3 gününü ise İkizler burcunun evlilik evinde geçirecektir. 2015 yılının Aralık ayı çok tutkulu ve ilk on günlükte büyük etkisi olan, ikinci on günlükte de büyük etkiye sahip olan ve ayın sonuna doğru yine de etkili olan önemli olayların gerçekleşmesine vaadler veren ay olacaktır. Yılbaşının İkizler burçları için çok büyük duygusal anlamı olacaktır. 2015 yılının Aralık ayı İkizler burcu insanları profesyonel anlamda çok rahatlayacaklar. İkizler burcunun iş evinde Venüs gezegeni bulunacak ve kendisi ile işbirliği, anlaşma, iyimser olma ve hoş ruh hali getirecektir. Genellikle bu gezegenin etkisi altında ikizler insanı sevinçle ve acele etmeden çalışacak, yaratıcı olacak, yükselen küçük fırsatlardan zevk alacak, iş arkadaşlarının desteğini alacak ve faaliyyetleri gerektiği gibi ödüllendirilecektir. 2015 yılının Aralık ayı İkizler burçları için tüm bunlar bir daha bu burcun iş evinin yöneticisi Mars gezegeninin 5. güneş evinde, fırsat ve şans evinde sağlama alınacaktır. İşbirliği, sunumlar, temsil etme ve tanıtım faaliyyetleri için mükemmel bir ay olacak ve sanat, spor, eğlence dalında size başarı kazandıracaktır. 2015 yılının Aralık ayında İkizler burcu insanlarının fazlasıyla enerjisi olacak ve işlerini iyi yapacaklar, fakat her şey kontrolleri altında olmalı. Eğer güçlerini doğru kullanmasalar, bu güç size zarar verebilir, bazı yaralanma, bulaşıcı hastalıklara yakalanma ve yanma gibi hoş olmayan acılı yaşam sürebilirsiniz. İyi ki, Venüs gezegeni İkizler burcunun hastalıklar evinde bulunmaktadır, sizi koruyacaktır, uygun çözümü bulacaksınız ve tehlikeli durumlardan sıyrılacaksınız.

YENGEÇ

Venüs gezegeninin Yengeç burcunun aşk ve zevk evinde bulunmasıyla 2015 yılının Aralık ayı duygusallıkla dolup taşacaktır. Yengeç burçlarının duygusal ve cinsel güçü artacak, her şey kendiliğinden gelişecek ve flört etmek, aşık olmak ve aşk oyunu oynamak için uygun koşullar yaratacaktır. 2015 yılının Aralık ayının ikinci ve üçüncü on günlükleri, Merkür gezegeni Yengeç burcunun ilişkiler evinde olacaktır, iletişimi sürekli kılacak ve yeni şeyler ve farklılıklara ilgi duyacaksınız. Yeni ilişkilere başlamak için uygun dönem, fakat bu sizin acelenize acele katacaktır. 2015 yılının Aralık ayı Yengeç burçlarının aşk hayatı eğlence ve ev sorumlulukları olarak iki gruba ayrılacaktır. Bayramdan önce siz çok meşgul olacaksınız, böylece çok yorulacaksınız. Çünkü Güneş Yengeç burcunun iş evinde 2015 yılının Aralık ayının 22 – sine kadar bulunacak ve sizin profesyonel hayatınızın önemini ön plana çıkaracak, sizi hareketli kılacak ve sizi memnun edecektir. Bu Güneşin kendi güç ve mükemmelliğini gösterdiği, kendinizi farklı olduğunu iddia etmenize yardımcı olacağı, parlayacağınız bir dönem olacaktır. 2015 yılının Aralık ayı Yengeç burçları zorluklardan uzak kalmayacak, fakat onlar bağımsız olarak çalışabilecek ve yeteneğini, iyi çalışmalarını ve organize etme yeteneklerini gösterebilecekler. Sonunda onların çabaları iyice ödüllendirilecektir. Fakat Yengeç burcunun kariyer evinin yöneticisi bazı konularda sizin yeniden düşünmenizi ve öyle karar vermenizi tavsiye ediyor. 2015 yılının Aralık ayı Yengeç burçlarının hayatında sağlığa ilgi artacaktır. Satürn gezegeninin Yengeç burcunun hastalıklar evinde bulunması nedeniyle, Güneşin bu evden geçişi uygun olmayan kararlara veya yanlış tıbbi muayenelerin başlanmasına neden ola bilir. Yengeç burçlarının yaşam koşulları hem de sınavdan geçecektir.

ASLAN

Aslan burcunun yöneticisi Güneş, bu burcun aşk ve cinsellik evinde bulunmasıyla, 2015 yılının Aralık ayının ilk 3 haftası aşk için büyük potansiyel olacaktır. Aynı evde artık Satürn bulunmaktadır (ve bu gezegen burda iki yıl kalacaktır), Aslan burcunun ilişkiler evinin geleneksel yöneticisi oluyor kendisi. Güneş ve Satürn gezegeninin etkisi bu üçlü boyunca birikecek, önemli olaylar ve şiddetli duygular zamanı her an açıla bilen bir ateş gibi olacaktır. Sizin tutkulu tabiatınız her zamankinden daha çok olacak, cinselliğe meyilliliğiniz bütünlükte daha tahrikedici olacaktır ve aşk her an parlaya bilir. Hisler sizi teslim alacak ve kararınızı belirleyecektir. 30 Aralıkta aşk gezegeni olan Venüs Aslan burcunun cinsellik evinde Satürn gezegenine katılacak, böylece sizi sıcak bir Yılbaşı bekliyor. 2015 yılının Aralık ayında Aslan burçlarının kariyeri artık mevcut olan yönlere yönelmektedir. Fakat siz daha hareketli, daha aktif, daha çok yeni işlere başlamak isteyecek, tüm işleri yapmak, farklı insanlarla görüşmek ve konuşmak, fikirleri desteklemek, inandırmak gibi işlerle uğraşacaksınız. Siz entellektüel çabaları kapsayan aktivitelerden – enformasyon, iletişim ve hareketlilikden gelir kazanacaksınız. Daha çok yazı, hesap kitap yapacak, konuşmalar yapacak veya iş için seyahat yapacaksınız. 2015 yılının Aralık ayı Aslan burçları sunum yapmada ve kendi ”mallarını” satma konusunda mükemmel olacaklar. Zaman zaman şans Aslan burçlarını uygun koşullara götürecek, bu koşullarda onlar üstünlük kazanacaklar. Mali rahatlıktan zevk alacaksınız, fakat risk ve zaman harcamaktan sakınırsanız iyi olur. 2015 yılının Aralık ayının ilk 3 haftası boyunca , Aslan burçları çok iyi genel koşullardan, hem fiziksel ve hem de duygusal: güç, neşe, iyi bünyeden zevk alacaklar. Fakat sinir sisteminiz uzun vadeli stresden yıpranacaktır. Sizin daha çok dinlenmeniz, kendinizi bırakmamanız gerekiyor.

BAŞAK

2015 yılının Aralık ayı Başak burçlarına duygusal olarak çok az memnun olacakları bir ay vaad ediyor, hatta bu ay hiç de mutlu bir ay olmayacaktır. Aşk gezegeni olan Venüs Başak burcunun üçüncü evinde yerleşmiştir ve size duygularınız ve hisleriniz aracıyla iletişim kurma yeteneği verecektir. Hem de bu gezegen sizin almaya yönelik olmanızı artıracak ve siz partnerinizin düşünce ve hislerini büyük başarıyla kopyalayacaksınız. Bu gezegen sizi bunu yapmaya tahrik edecektir. Venüs gezegeninin pozisyonu sizi entellektüel, iyice bilgilendirilmiş, zeki, her şeye karışan, her türlü insanlara yeni ufuklar açan birisi gibi vurgulayacaktır. 10 Aralıktan sonra her şey daha açık ve net olacak, çünkü Başak burcunun yöneticisi olan Merkür gezegeni aşk ve cinsellik evine girecektir. Bu dönem tutku vurgulanacaktır ve tutkuyu romantik, kışkırtıcı anlar, önemli fikirlerlerin yer aldığı tecrübe izleyecektir. Başak burcunun para evi Mars ve Uranüs karşılaşmasının etkisi altında olacaktır. 2015 yılının Aralık ayı sizi gerçekten mali açıdan motive edecek ve size iyi kazanç sağlayacak, fakat hiç bir şeyi şansa bırakmamanız gerekecek çünkü eğer işi şansa bırakırsanız işin içinden kırılmış vaziyyette çıkarsınız. Spekülasyonlardan, bahis ve büyük ölçekte kazanamadığınız parayı kazanmaya çaba göstermeyin. Bu dönem boyunca her hangi bir mali başlangıç iyi sonuçlar verecek, fakat acele etmemeniz gerekiyor. Kuvvetli kararlar gelirsiz ola bilir. Başak burçları için 2015 yılının Aralık ayında en gelirli aktiviteler entellektüel işlerle bağlı olacaktır, mesela konuşma, hesaplama, enformasyonun alınıp bırakılması ve hatta ticari işler de gelirli aktiviteler arasında olacaktır. Yetenek ve yaratıcılığınızı tanıtma ve göstermek için iyi bir dönemdir. 2015 yılının Aralık ayı Başak burçları en yüksek fiziksel yapıya sahip olacak ve onların ruhsal durumları da aynı yüksek olacaktır. Fakat ayın ikinci yarısı boyunca Başak burcunun yöneticisi Merkür gezegeni Pluto ile uyumsuz olacak, Mars ve Uranüs gezegenleri ile kare oluşturacak ve bu da münakaşaya, zarara, kazaya veya başka olaylara neden ola bilir. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekiyor. Her halda siz fazlasıyla heyecan ve stres yaşayacaksınız.

TERAZİ

Terazi burcunun ilişkiler evinin yöneticisi Mars gezegeninin Terazi burcundan geçişi nedeniyle ilişkileriniz ön planda olacaktır: iş arkadaşlığı, dostluklar evlilik hayatı ve daha neler. Mars gezegeninin Terazi burcunda bulunması nedeniyle her kes size doğru yönelecek, her kesi cezbedecek ve aynı zamanda cinsel güçünüz, cesaretiniz ve fethetme ruhunuz yükselecektir. Fakat 2015 yılının Aralık ayı Mars gezegeni Uranüs ve Pluto gezegenleri ile uygun olmayan ilişkiler içinde olacaktır. Bu nedenle bazen ilişkiler müşküle dönüşecek, sizi çizmeyi aşmaya tahrik edecek, riskli pozisyon alacak veya siz uygun olmayan bir ilişki içinde, sabırsız olacaksınız ve fikirlerinizi taktik olmadan göstermeye çalışacaksınız. Terazi burcunun para evinde Venüs gezegeni aşk hayatınızın mali kararlarınızı etkileyeceğini göstermektedir. Mars gezegeninin sizin burçta bulunması nedeniyle 2015 yılının Aralık ayı siz çok hareketli olacaksınız. Gücünüz, cesaretiniz, yeni işlere başlama yeteneğiniz ve üstelik büyük arzularınız artacaktır. Terazi burçlarının rekabet ruhu şimdi tüm gücüyle görünecektir: münakaşa arayacak, savaştan zevk alacak, düğümleri açacaksınız. Eğer doğru yönlendirirseniz ve amaclarınıza doğru dönerseniz, bu size 2015 yılının Aralık ayı kaydadeğer başarılar getirecektir. Aklınızda tutun, bu çok önemli, sakın acele etmeyin! Bu dönem sizi mali işler cezbedecek ve hareket etmeye zorlayacaktır, gelir arayacak ve bunun için yeni kaynak arayışı içinde olacak ve hem de yatırım yapmak veya başka mali operasyonlarla da uğraşacaksınız. Fakat 2015 yılı Aralık ayı siz yararsız şeylere fazla harcama yapacaksınız. Terazi burcunda yerleşmiş Mars gezegeni size enerji verecek ve harekete geçmek için hazırlayacaktır. Aynı zamanda Mars gezegeninin sizi uyandırmasına rağmen, sizde farklı olaylara veya kazalara karşı gerginlik, sabırsızlık yaratacaktır. 2015 yılının Aralık ayı sizde fazlasıyla enerji olacaktır, fakat dayanıklılığınız mükemmel olmayacaktır. Spor yapmanız, iyice dinlenmeniz ve yaşam şartlarına uymanız gerekecektir.

AKREP

Aşk gezegeni olan Venüs – aynı zamanda Akrep burcunun evlilik evinin yöneticisi 5 – 30 Aralık döneminde Akrep burcunda olacaktır. Venüs gezegeninin etkisi altında siz etkinizin artmasına ve romantizm yenilenmesine ihtiyaç duyacaksınız. Daha seksi, daha çekici ve duygusal olarak daha kolay bulunur birine çevrileceksiniz. Üstelik yeni ilişkilere başlama şansınız olacaktır. Eğer bekarsanız, bu dönem boyunca mümkün olduğu kadar sosyalleşin. İyi izlenim bırakacaksınız, insanlar sizi sevecek, kariyerinizde yeni dostluklar veya yararlı bağlar kuracaksınız ve her şeyden daha çok sizin ruh ikizinizle karşılaşma şansınız daha iyi olacaktır. Eğer siz evlilik havasındaysanız, evliliğiniz şefkatli, cömert, anlayış ve uyum içinde geçecektir. 2015 yılının Aralık ayı eğlenceli ve hoş bir ay olacaktır, flört ve aşk için mükemmel zaman. 2015 yılının Aralık ayının ilk üç haftası boyunca Akrep burcunun kariyer evinin yöneticisi Güneş Akrep burcunun para evinde bulunacak, mali açıdan daha gelirli olan alanda amaçlarınıza doğru ilerleyeceksiniz. Belki de gelirli analizler ve değişiklik potansiyelini göz önünde bulundurmanız gerekiyor ki, bu da size maddi rahatlık sağlayacak. Dikkatli olun kendi servetlerinizi ve sahip olduklarınızı abartıp kendinizi aldatmayın! Eğer kağıtlarınızı akıllıca oynamazsanız, kaybetmeye mahkumsunuz. 2015 yılının Aralık ayı iş kendisi Akrep burçları için stresli olacak ve entellektüel çabalar, enformasyon alma, seyahat, gazete röportajları veya konuşmalarda zorluklar yaşayacaksınız. Güç durumlar, olaylar ve münakaşalar da yaşana bilir. Akrep burcunun sağlık evinde Mars gezegeni hala Uranüs gezegeni ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durum büyük dikkat gerektiriyor, üstelik Mars gezegeni de sizin burcunuzun yöneticisidir. Gezegenlerin böyle bir dizilimi kazalara, hacizlere veya beklenmedik kedere neden ola bilir. Aşırıya kaçmak size zarar verecek ve tecrübeler tehlikeli ola bilir. Zor anlarda gerçek bir doktora görünün!

YAY

2015 yılının Aralık ayı Yay burçları için vaadlerle dolu bir ay olacaktır. Yay burcunun evlilik evinin yöneticisi Merkür gezegeni ayın ilk on günlüğü Yay burcunda bulunacak ve ilk beş günde aşk gezegeni Venüs üstün mevkide olacaktır. Siz bu ” fırsatlar penceresinden” daha çok şey koparacaksınız, çünkü siz gri alana gireceksiniz ve karışıklık, ümitsizlik, yabancılık ve durgunluk yaşayacaksınız. 2015 yılının Aralık ayının ikinci yarısı hiç de romantik olmayacak, fakat iyimser ve yaratıcı tabiatınız olacak, dikkatinizi hayatınızdaki heyecanlı şeylere yönlendirecek, beklediğiniz en şanslı günler ayın sonunda olacaktır! 30 Aralık sabahı Venüs Yay burcunu terk edecek sizi gülümseterek ve mutlu yılbaşı vaad ederek gidecektir. 2015 yılının Aralık ayı Yay burçları kendilerinin profesyonel yükselişine devam edecektir. Büyük İyiliksever Jüpiter Yay burcunun kariyer evini uzun zamandır yönetiyor, evrim, gelişim için fırsatlar getirecektir. 2015 yılının Aralık ayının ilk 3 haftası boyunca başarı için fırsatlar büyük olacaktır, çünkü Yay burcunda yerleşmiş Güneş de size yardım edecektir. Güneş size rahatlık, prestij ve otorite verecek ve sizi ön plana çıkarmak ve parlatmak için güce sahiptir. Bu uygun bir durum, fakat daha iki yıl Yay burcunda bulunacak Satürn gezegeni, sizin her zaman başarılı olmak için korunmaya ihtiyacınız olacağını söylüyor. 2015 yılının Aralık ayının ikinci ve üçüncü on günlüğü mali açıdan dinamik olacaktır: iyi gelir, fakat hem de fazla harcama. İlk iki on günlük boyunca siz çok iyi formda olacaksınız: Güneşin Yay burcundan geçmesi size fazla enerji verecektir, sizin fiziksel dayanıklılığınızı ve moralinizi artıracaktır. Diğer taraftan Yay burcunun hastalıklar evinin yöneticisi öyle bir pozisyonda olacak ki, size yorgunluktan ve aşırılıktan sakınmayı ve alkol, tütün, ilaçlardan vs.den uzak durmayı tavsiye edecektir.

OĞLAK

Oğlak burçları için 2015 yılının Aralık ayında düşünceler ve hisler yan yana yürüyecektir. Bir taraftan aşk gezegeni Venüs ve aynı zamanda Oğlak burcunun cinsellik ve tutku evinin yöneticisi burcunda uygun evlerden birinde olacaktır, diğer taraftan 2015 yılının Aralık ayının çoğu mantık gezegeni olan Merkür Oğlak burcunda olacaktır. Eğlence, dışarıda yemek ve romantizm Oğlak burçlarının aşk hayatının önemli faktorudur. Milat zamanı Dolunay olacak, bu da sizin aşk hayatınızda önemli bir olayın gerçekleşmesi anlamına gelir. 2015 yılının Aralık ayında Mars gezegeni Oğlak burcunun kariyer evinde bulunacak, bu nedenle siz çok azimli olacaksınız ve kendinizin güc ve değerinizi kanıtlamaya gerek duyacaksınız. Siz rekabet edeceksiniz ve rakipleriniz sizi motive edecektir. Eğer iyi enerjiniz olursa, amacınıza kolaylıkla ulaşa bilirsiniz. Fakat aklınızda tutun ki, beklenmedik durumlar vaki olacaktır, çünkü Mars belirsiz Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve siz şuanki planı yedeklemekle iyi yapmış olacaksınız. Eğer gerekirse, grubunuza güvene bilirsiniz, bunu unutmayın! 2015 yılının Aralık ayı Oğlak burçları özellikle entellektüel, grup aktiviteleri – sosyal veya organizasyonlar, aktiviteler, hesaplamalar, iletişim ve seyahat açısından başarılı olacaklar. Mali açıdan her şey hiç de iyi olmayacaktır, fakat Aralık ayının son on günlüğü armağanla birlikte gelecek veya başkalarından gelecek üstünlükleri kabul edeceksiniz. Oğlak burçları için fiziksel görünüş ve ruh hali özellikle 2015 yılının Aralık ayının ilk 20 günlüğünde mükemmel olmayacaktır. Siz başka işlere sağlığınızdan daha çok dikkat edecek ve daha zayıf bünyeye sahip olacaksınız. Ayın ikinci ve üçüncü on günlükleri tıbbi araştırmalarla ve yaşam tarzınızı incelemekle geçecektir.

KOVA

Güneş (Kova burcunun evlilik evinin yöneticisi), Venüs (tutku gezegeni) ve Mars ( arzu gezegeni) Kova burcunun üç güney evinde bulunmaktadır ve 2015 yılının Aralık ayında Kova burçlarının ilişkileri kariyerleri, sosyal veya grup aktiviteleri, çalışmalar ve seyahat ile sımsıkı bağlanmıştır. Siz ya sevdiğinizle birlikte, ya da onlarla ilgili bir bağlamda özel birisi ile tanışarak bu alanlardaki işlerle uğraşacaksınız. 2015 yılının Aralık ayı çevreyle ilgi kurma zamanıdır, bu dönem siz kalbinizi kollarınızda taşıyacaksınız, fakat bu yalnız yüzeysel izlenimdir. Bunun arkasında fazlasıyla mahrem mücadele, cinsellik veya gizli ilişki olacaktır. 2015 yılının Aralık ayı Kova burçlarının kariyeri için mükemmel aydır. Küçük iyiliksever Venüs gezegeni Kova burcunun kariyer evinde olacak, yolunuzdaki pürüzü yok edecek ve sizin üstlerinizi değerlendirmekle size armağan vaad edecek. Güneş 2015 yılının ilk iki ongünlüğü boyunca Kova burcunun 11. evinde olacaktır, size ün getirecek, amaçlarınıza ulaşmak için başkalarından gelen desteyi garanti etmek fırsatı sunacaktır. Kova burcunun kariyer evinin yöneticisi Mars gezegeni sizin ilginizi çalışma, seyahat, kültür ve maneviyyata doğru yöneltecektir ki, bu da sizin kariyerinize pozitif izlenim bırakacaktır (çünkü Mars ve Venüs gezegenleri karşılıklı anlaşma içerisinde olacaklar). Siz 2015 yılının Aralık ayı imajınızı, prestijinizi ve etkinizi yükselterek toparlayacaksınız. Mali açıdan Aralık ayı siz gerçekçi ve ölçülü olduğunuz sürece dinamik ve gelirli ay olacaktır. 2015 yılının Aralık ayının ilk 20 günlüğü boyunca siz formda olacaksınız: sizin enerjiniz ve fazlasıyla iyimser bakış açınız olacaktır. Fakat neredeyse gerilim de ola bilir. 2015 yılının Aralık ayı boyunca kaza riski olacaktır ve 10 Aralıktan sonra bu risk daha da çoğalacaktır. Özellikle ayın son on günlüğü solunum sistemi ile ilgili problemler öngörülüyor.

BALIK

2015 yılının 10 Aralığına kadar Balık burcunun evlilik evinin yöneticisi Merkür gezegeni Balık burcunun kariyer ve statü evinde olacaktır. Bu veya diğer yolla duygusal ilişkiler profesyonel veya sosyal hayatla bağdaşacak ve aşka ilgi iyi durumda olan insanlarla bağlı olacak ve göz önünde olacaktır. Ayın 10 – dan sonra Merkür gezegeni Balık burcunun 11. evine girecek, arkadaşlarla eğlenecek ve ortak aktivitelere katılacaksınız. Sürekli sosyalleşecek, dostlarınızla birlikte grup projesine katılacak veya konferansda veya gösteride biri ile görüşeceksiniz. Her şey hız kazanacak, belki de bazen daha hızlı olacaktır. Farklı bir şey de var, Venüs gezegeni duygusal seyahat veya uzaktan ilişkileri Balık burçları için destekleyecektir. 2015 yılının Aralık ayının ilk 3 haftası boyunca Güneş (en önemli yıldız ve Balık burcunun iş evinin yöneticisi ) Balık burcunun kariyer ve statü evinde olacaktır. Bu pozisyonda Güneş sizin başarılarınızı vurgulayacak ve size ün, armağan, tanınma, yükseliş ve prestij getirecektir. Çünkü 2015 yılının Aralık ayı Güneş Balık burçlarının mali işlerindeki bazı gezegenlerle uyum içinde olacaktır, siz yalnız ün değil, hem de armağan alacaksınız: para. Para konusunda sizin ne kadar kazandığınız önemli değil, ne kadar harcadığınız ve bunu nasıl yönettiğiniz önemlidir. Güneşin etkisine rağmen Mars – Uranüs karşılaşması Balık burcunun mali kutbunda gerçekleşecektir bu da size çabuk karar vermek veya beklenmedik vakalar getirecektir. Sağlık 2015 yılının Aralık ayı Balık burçları için fazla probleme neden olmayacaktır. Fakat aşırılıklara meyilli olma ve yetersiz yaşam hijyeni probleme neden olacaktır. Belki de ilişkinizi bir azcık düşünmeniz gerekiyor, yiyecekler, sigara, alkol, yararsız ilaçlar bağımlılık yarata bilir. Bu yüzden hayatınızı düzene koymaya çalışın.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort