Yukarı

Angelina Jolie Cinsel Tercihini Değiştirdi

Biseksüel olduğu herkes tarafından bilinen Angelina Jolie’nin erkekleri hayatından tamamen çıkardığı iddiası magazin basınında bomba etkisi yarattı.

Angelina Jolie boşanma kararı ile sadece Brad Pitt’ten ayrılmıyor. Söylentilere göre Jolie tüm erkeklerle işinin bittiğini net bir şekilde belirtti.

BİSEKSÜEL OLDUĞU BİLİNİYOR

Biseksüel olduğu herkes tarafından bilinen Angelina’nın Brad Pitt ile ilişkisi 11 yıldır devam ediyordu. 3 evlatlık 3 biyolojik çocuğu olan çiftin boşanmaları hala gündemden düşmüyor.

ERKEKLERİ HAYATINDAN TAMAMEN ÇIKARDI

Boşanma haberlerinin çıktığı dönem eski lezbiyen sevgilisi Jenny Shimizu ile görüşmeye başlayan Jolie’nin sevgilisine erkekleri hayatından tamamen çıkardığını söylediği belirtildi.

YAKINLARI ŞAŞIRMADI

Michelle Harper ile evli olan Shimizu’nun da eski sevgilisi ile görüşmesi oldukça dikkat çekti. Jolie’nin yakınları ise habere şaşırmadıklarını, kendisinin eninde sonunda bir kadınla mutlu olacağını ve Pitt ile çok uzun süre beraber olduğunu söyledi.

 

Brad Pitt and Angelina Jolie arrive on the red carpet at the 84th Academy Awards at the Hollywood and Highlands Center in the Hollywood section of Los Angeles on February 26, 2012. UPI/Kevin Dietsch / eyevine Contact eyevine for more information about using this image: T: +44 (0) 20 8709 8709 E: info@eyevine.com http://www.eyevine.com

Brad Pitt and Angelina Jolie arrive on the red carpet at the 84th Academy Awards at the Hollywood and Highlands Center in the Hollywood section of Los Angeles on February 26, 2012. UPI/Kevin Dietsch / eyevine
Contact eyevine for more information about using this image:
T: +44 (0) 20 8709 8709
E: [email protected]
http://www.eyevine.com

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort