to top

Amerikan Müzik Ödüllerinde Yıldız Yağmuru

Geçtiğimiz günlerde Amerikan Müzik Ödül törenine yıldız yağmuru aktı. Hepsi birbirinden güzel kıyafetleri ve tarzlarıyla dikkat çektiler.. İşte o güzeller…

SELENA GOMEZ

Güzel şarkıcı düşük sırt dekolteli, bordo renkli payet elbiseyle oldukça seksi görünüyor. Doğal saç ve makyajıyla yine gözler üzerindeydi.

Selena_Gomez_AMA

JENNIFER LOPEZ

Cesur,  buz mavisi, düğümlü seksi kıyafetiyle göz doldurdu. Saçlarını tepeden sık topuz yaparak yüzünün güzelliğini ortaya çıkaran şarkıcı ilgi odağı oldu.

Jennifer_Lopez_AMA

DEMI LOVATO

Siyah ve altın renklerindeki, yandan derin yırtmaçlı kıyafetiyle ışıl ışıl parladı. Koyu kırmızı ruju ve nostaljik saç modeliyle göz kamaştırdı.

Demi_Lovato_AMA

NICKI MINAJ

Altın  renginde çiçek süslemeleriyle detay verilmiş,  göz kamaştırıcı, sırt ve göğüs dekolteli, pembe elbisiyle ve düz fönlü saçlarıyla Nicki’de göz kamaştıran yıldızlardan biri oldu.

Nicki_Minaj_AMA

MEGHAN TRAINOR

Uzun kollu ve oldukça kapalı, siyah jarse elbisesiyle deniz kızını andırıyordu. Kırmızı ruj, küpe ve ilginç bilekliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Meghan_Trainor_AMA_0

PAULA ABDUL

Özellikle 1980’lerde popüler olan Paula Abdul törene katılan isimlerden. Siyah dantelli cesur kıyafetiyle yaşlanmadığını kanıtladı. 53 yaşındaki şarkıcı yandan kesimli katlı saçlarıyla gecenin güzellerindendi.

 

Paula_Abdul_AMA

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.