Yukarı

Alyans Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutlu bir birlikteliğin sonunda nişanlanmaya karar verdiniz. Alyanssız nişan olmaz. Bu yüzden alyans almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var.

İki alyans aynı olmak zorunda mı?

Çiftler genelde birbirinin aynısı, benzeri alyans alırlar. Beyaz, pırlantalı, sarı, beyaz, halka gibi değişik modelleri bulunan alyansların seçimlerinde çiftler zaman zaman zorlanabilirler. Bu yüzden alyans alırken çiftler aynısını almak zorunda değil. Birbirinden farklı olarak da alyans alabilirsiniz.

Sağlamlık ve rahatlık 

Alyansın mutlaka parmağınıza uygun olması gerekir, gevşek veya çok sıkması sizi rahatsız eder takmak dahi istemezsiniz. Bu yüzden alyansın parmağınıza rahatsızlık vermeyecek şekilde olması gerekir. Alyansın kaliteli ve sağlam olmasına da dikkat etmelisiniz.

Satıcıların önerileri 

Herhangi sıradan bir yerden alyans almanızı önermiyoruz. Unutmayın uzun bir süre takacaksınız ve satmaya kıyamayacaksınız. Size tavsiyemiz tanınan, marka olmuş yerlerden alyans almanız. Bu tip yerlerdeki satıcıların önerileri çok daha samimi ve gerçekçidir.

 

Bu özel bir yüzük

Unutmayın nişan yüzüğünü alan müstakbel eşiniz düğün yüzüğünü alırken de aynı tavrı sergileyecektir. O yüzden şimdiden onu yüzük seçiminde en iyi ve en güzelini alma konusunda ikna ederseniz iyi olur.

Halka yüzükler yine moda 

Kişiliğinize ve yaşam tarzınıza uygun bir yüzük seçin. Sarı altın geleneksel ve demode bir seçim olur. Ancak bu yüzükler günümüzde yine moda oldu. Dilerseniz elmas, pırlanta taşlı beyaz altında seçim yapabilirsiniz.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort