Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Aldatan Erkeğe Üzücü Haber!
Yukarı

Aldatan Erkeğe Üzücü Haber!

Eşini aldatan erkeklerin kalp krizi geçirme riskinin daha fazla olduğu belirtildi.

Floransa Üniversitesi’nden bilimadamları evlilik dışı ilişki,  erkeklerde sadakatsizlik gibi konuları içeren daha önce yapılmış birçok  araştırmayı inceledi ve eşini aldatmanın erkeklerin sağlığını etkileyen stres ve  suçluluk hissi yarattığı sonucuna vardı.

Araştırmaları inceleyen bilimadamları evlilik dışı ilişki yaşayan  erkeklerin çoğunlukla ani kalp krizi sonucu öldüğünü gördü.
 
Journal of Sexual Medicine dergisinin geçen ayki sayısında yer alan  araştırmaya imza atan bilimadamları, evlilik dışı ilişkinin, metresin genellikle  erkeğin eşinden daha genç olması ve ilişkinin aşırı alkol ya da yiyecek  tüketildikten sonra yaşanması nedeniyle stresli olabileceğini belirtti.
 
Gizli ilişkinin tansiyonun yükselmesine ve kalp atışlarının hızlanmasına  neden olabileceği, suçluluk hissinin yaratacağı psikolojik durumun da kalp damar  hastalıkları riskini artırabileceği vurgulandı.
 
Konuya ilişkin makale, Fransız Le Figaro gazetesinin internet sitesinde  de yayımlandı.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort