Yukarı

Akrep burcu kadının ver erkeğin genel özellikleri

AKREP Burcu

Yönetici Gezegeni: Pluto-Mars
Grubu: Su
Uğurlu günü: Salı
Uğurlu sayısı: 9
Uğurlu taşı: Topaz
Uğurlu renkleri: Canlı kırmızı, siyah
Uğurlu çiçekleri: Kırmızı karanfil, hanımeli, ateş çiçeği
Uğurlu kokuları: Misk, manolya
En belirgin özelliği: Karanlık
En büyük emeli: Zenginlik
En büyük hatası: Merhametsizlik
Zayıf noktaları: Benmerkezcilik, kibir
Aşkta uyumlu olduğu burçlar: Yengeç, Balık
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: Yengeç, Balık
Sekste uyumlu olduğu burçlar: Boğa, Aslan, Başak, Akrep, Kova

GENEL ÖZELLİKLERİ

Akrep burçları için hayat bir deney sahasıdır ama yaptığı her şeyi çok ciddiye alır. Amaçlarını kesin çizgilerle belirler. Akrepler yaşama tutkuyla bağlıdır. Yaşama güçleri kadar fiziksel güçleri de kuvvetlidir. Her an patlamaya hazır yanardağ gibidirler. Akrep burçlarının güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Yaşadığı hayatı kontrolü altında tutmak ister. Yapılan iyilikleri de kötülükleri de unutmazlar. Cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar.

AKREP KADINI 
Akrep burcu kadını cazibeli, azimli, hırslı, akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir mizacı vardır. Alçakgönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın, bir o kadar da mağrur ve kibirlidir. Kıskançlık akrep burcu kadınının doğasında vardır. Dostluklar onun için çok önemlidir. Yalandan nefret eder. Doğru bildiği konularda kesinlikle taviz vermez. Cesurdur ve tuttuğunu koparıncaya kadar çabalamaya devam eder. Başarısızlığı hiçbir şekilde kabul etmez. Akrep burcundaki kadınlar çevresine karşı garip bir şüphecilikle yaklaşır ve kolay kolay karşı tarafa güvenmez. Fazlasıyla duygusal olan bu burcun kadınlarının intikam duyguları da çok gelişmiştir Bir ilişkide öncelikle sevgi ve saygıya önem verir. Aşkla sevdiği bir erkekle ömür boyu mutlu olabilir.

AKREP ERKEĞİ
Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe, alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok önem verir. Maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür. Eleştirmeyi sever, tenkit edinmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Analiz yeteneği gelişmiştir. İkili ilişkilerde oldukça kıskançtır. Eşini aşırı derecede sahiplenir. Evlendiğinde arzulu, tutkulu, sadık ve eşinin tüm isteklerini yerine getirmeye çalışan uyumlu bir eş, sevecen bir baba olacaktır.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort