to top

Aker 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonu

Özgün tasarım anlayışıyla kadınların asaletine katkıda bulunan Aker çantalar, marin temalı modelleriyle ılık yaz esintilerini şıklığınıza uyarlıyor.
 
Özgün tasarım anlayışıyla kadınların asaletine katkıda bulunan Aker çantalar, marin temalı modelleriyle ılık yaz esintilerini şıklığınıza uyarlıyor. Aker, 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan çantalar; lacivert ve beyazı ağırlayan marin temaları ile kombinlerinize Modası geçmeyen şıklığı sunuyor.
 
Denizden ilham alan marin temasıyla yaz şıklığına katılın
 
Lacivert ve beyaz renkleriyle denizden esinlenen bir şıklığa imkan veren Aker çantalar, marin temalı kıyafetlerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Beyaz ve lacivert deri askı seçenekleri bulunan çantalar, Aker kalitesi ve güvencesiyle moda severlerin ilgisine sunuluyor. 
 
Oval kenarları ve beyaz büzgülü halatları andıran desenleriyle öne çıkan Aker çantalar, günün her saati kullanılabilen tarzıyla dikkat çekiyor. Marin temalı çantalar, geniş kenarları ve derin saklama alanıyla da fonksiyonelliğini sergiliyor. 
 
Aker’in yeni sezon marin temalı çantalarıyla siz de şıklığınızı tamamlayabilir, bahar esintilerini kombinlerinize yansıtabilirsiniz. 
 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.