Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Agency Bistro&Lounge
Yukarı

Agency Bistro&Lounge

Agency Bistro&Lounge İstanbul ve Bodrum’da lezzetli menüsüyle ve canlı müziğiyle müşterilerini eğlendirmeye ve keyifli dakikalar geçirtmeye devam ediyor.

İstanbul Levent’te ve Bodrum Yalıkavak’ta, yüksek zevk standardına sahip ziyaretçilerini lezzetli yemek, kaliteli servis ve lüks eğlence anlayışıyla bistro & lounge olarak misafir eder.

Gündüz vakitlerinde sakin ambiyansı ile yemek ve sosyalleşmek için ideal mekanlardan biriyken, akşamın ilerleyen saatlerinde haftanın dört günü canlı müzik ve bar food konseptiyle hizmet veren bir eğlence mekanına dönüşür.

Yeme – içme ve eğlence sektöründe 26 yıllık tecrübeye sahip Bülent Ilgaz ve Enis Yuda’nın yönetimindeki Agency kış aylarında İstanbul’un merkezlerinden Levent İş Kuleleri girişinde, yaz sezonunda ise Bodrum’un son gözdesi Palmarina Yalıkavak’ta hizmet vermeye devam eder.

“Lezzetli yemek” prensibiyle yönetilen mutfağından çıkan paylaşımlık bar food ürünleri, “kaliteli servis” anlayışını benimsemiş tecrübeli ekibi, “lüks eğlence deneyimi yaşatma” hedefiyle hizmet veren barı ve haftada üç gün sahne alan İskender paydaş ve Orkestrası, the Shot ve Selen Servi gibi sanatçılarıyla birlikte pazar günleri hariç haftanın her günü 11:00 – 02:00 saatleri arasında, sizi de Agency deneyimini yaşamaya davet ediyor.

İskender Paydaş ve Orkestrası | Perşembe
İskender Paydaş; “Zamansız Şarkılar” albümünün çıkışıyla eşzamanlı olarak kurduğu orkestrası ile start verdiği sahne çalışmaları, geride bıraktığı 4 yılda yaklaşık 500 kez sahne aldı.

Sanatçı; yeni albümüyle birlikte sahne performanslarını çeşitlendirerek “Eğlenmeye Gerçekten Hazırsan!” sloganı ile sahnelere taşıdı.

Yer aldığı organizasyonun konseptine uygun olarak oluşturduğu repertuar ile bazen Türk Pop müziğinin dillerden düşmeyen parçalarına ağırlık veren, bazense yabancı hitlere daha çok yer veren sanatçı; birbirinden farklı kitleleri kaliteli müzik ve güçlü sahne performansı ile buluşturuyor.

Son iki yılda prodüktörlüğünü üstlendiği albümlerden hit olan şarkıları da repertuara ekleyen İskender Paydaş her çarşamba Agency sahnesinde, izleyiciyi 90’lardan günümüze keyifli, dinamik ve eğlenceli bir yolculuğa çıkartıyor.
The Shot | Cuma
Günümüz pop ve rock müziğinin çeşitli dönemlerinde Kenan Doğulu, Tarkan, Ajda Pekkan, Sertap Erener gibi starlarla ve kendi gruplarıyla çalan müzisyenlerden oluşan `The Shot Band` bu yaz Bodrum’da son halini aldı.

Aydın Karabulut, Murat Çekem, Duygu Soylu, Murat Ejder, Erhan Akhan ve Umut Erhan’dan oluşan grup eskimeyen, klasikleşmiş Türkçe ve yabancı parçaların yanında son dönem hitlerini de kendi tarzlarına göre harmanlayarak dinleyicilerine bir müzik ziyafeti sunuyor.

Profesyonel ama aynı zamanda sahnede eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven yüksek enerjili ekip, bu yazın en güzel şovlarını Agency Bodrum`da yaparak adını duyurdu.

Geniş repertuarı ile interaktif bir şov yapan The Shot Band sevenleri ile her perşembe gecesi Agency’de buluşmak için sabırsızlanıyor.

Selen Servi | Cumartesi
Notre Dame de Sion Fransız Lisesi`nin ardından M.Ü. İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu.

2007`den bu yana Efsun Öztoprak`tan şan dersi almaktadır.

`2011-2013` yıllarında Üsküdar Musiki Cemiyeti`nde alaturka müzik eğitimi almıştır.

Selen Servi`nin ilk albümü `Göze Aldım` Ekim 2010`da, ikinci albümü `Pardon Bakar Mısınız…` Nisan 2015`te müzik marketlerde yerini almıştır. Detaylı bilgi için: www.selenservi.com

Selen Servi her cumartesi 23:00`te Agency`de sahne almaya ve misafirlerini eğlendirmeye devam ediyor.

İstanbul
Levent Mh.
Meltem Sok. No: 14/56
İş Bankası Kuleleri Kule: 3
Beşiktaş / İstanbul
+90 212 283 83 99

Bodrum
Yalıkavak Mh.
Çökertme Mevkii No: 6-A3
Palmarina Yat Limanı – Ada: 3
Bodrum/Muğla
+90 533 056 54 84

yemek11 agency222 AGENCY 222 AGENCY 223

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort