Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
80'ler Modası
Yukarı

80’ler Modası

Günümüz modasında 80’lere rastlamak mümkün. Gotik, bohem, minimal, lolita, 80’ler kraliçesi ya da vintage müptelası… “Trend” kelimesi artık bir sezonun ruhunu yansıtmak için yeterli değil. “Yeni sezonda bu moda” diyebildiğimiz günleri çok geride bıraktık. Artık hangi kadın olmak istiyorsak ona hizmet eden “look”larla karşı karşıyayız.
Serli Gazer Boyacı

80’lerin disko kızı
Kendinizin ya da -o çılgın döneme yetişemediyseniz- etrafınızdakilerin 80’lerde çekilen fotoğraflarına bakıp kaç kez dalga geçtiniz? İtiraf edin! “Gülme komşuna…” sözü tam da bunun için söylenmiş olmalı. 70’lerin birkaç sezondur podyumları domine etmesine aldanmayın. Hedi Slimane sağ olsun, Saint Laurent defilesinde 80’leri geri getirdiğine şahit olduk. Slimane’a Rodarte, Cavalli, Balmain, J. W. Anderson, Jil Sander gibi markalar da eşlik etti. Öyleyse geniş omuzlara, floresan renklere, gevşek deri botlara ve parlak her şeye bir kez daha “merhaba” demekten başka çare yok.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort