Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
8 Aralık Günlük Burç Yorumları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

8 Aralık Günlük Burç Yorumları

8 Aralık Salı gününüz nasıl geçecek yıldızlar sizlere bugün neler söylüyor hep birlikte okuyalım…

KOÇ
Sevgili Koç, Ay’la Güneş senin için anlaşmışlar tutarlı davranışlarınla hedefine ulaşman mümkün. İş yerinde sorun varsa bunun dışında kalmaya çalışmalısın zira Uranüs ayrılık çanlarını çalabilir. Geleneklere karşı çıkabilir değişim isteyebilirsin. Bu davranışlarının haklı gerekçeleri bile olsa düşünmeli ani kararlar almamalısın.

BOĞA

Sevgili Boğa, Ay’la Satürn sert açı oluşturuyorlar ve bu sana olumsuz etki yapıyor. Çözdüğünü düşündüğün bir sorun yeniden karşına çıkabilir. Çalışma hayatında insiyatifli sorumlu tuttuğunu koparan biri olarak biliniyorsun. Bu sana başka imkanlar tanıyacaktır. Maddi konularda tutumlu olmalısın yapacağın harcamalar daha sonra sıkıntı yaratabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler, geçen günlerde hayatını düzene sokup birçok sorunu hallettiğin için biraz yorgun olabilirsin ama için rahat. Şimdi tüm enerjini toparlayarak gelecek için planlar yapabilirsin. Gelecek günlerde şansın açık işe koyulmanda bir mani yok.  Aşk için sıkıntılı zamanlardaysan oluruna bırakıp sosyal yaşamına önem verebilirsin.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, içinin güzelliğiyle herkesi kendine mıknatıs misali çekebilirsin. Çevrendeki kişiler bir bir uzaklaştığında kendini yalnızlık duygusundan kurtaramayabilirsin. Sorun yapma bunları sen yeni dostlar edineceksin. Jüpiter şans yağmurlarını üstüne yağdırmakta. İyimserliğini korumalısın. Sindirim sistemin hassas yiyeceklerine dikkat etmelisin.

ASLAN

Sevgili Aslan, bugün bir iyi bir de kötü açın var. Ay Güneş’le anlaşmış Satürn’le bozuşmuş bundan da senin payına düşenler var. Kendinden duygularından düşüncelerinden eminsin. İlginç sıra dışı fikirler beğeni kazanmanı sağlayabilir. Satürn eskiye özlemini arttırabilir. Anılarını tazeleyebilir. Bu melankoliden kurtulmak için fiziksel aktivite seçeneğin olabilir.

BAŞAK

Sevgili Başak, son günlerde kendini rehavete kaptırdıysan bu sana can sıkıntısı olarak geri dönebilir. Yaşam enerjini arttırmak için sosyal ilişkini önemsemelisin. Mükemmelliyetçiliğini bir kenara bırakıp işe koyulmalı yeni arkadaşlar edinmelisin. Venüs’ün olumlu etkisi seni yüreklendirmeli sevgini göstermelisin.

TERAZİ

Sevgili Terazi, kışın kasveti tatil gününde seni etkilemesin sen sosyal birisin ve bugün hareketli olmalısın. Karşı cinsle anlaşman çok kolay. Kendine güvenerek her istediğini elde edebileceğini bilmelisin. Maddi konularda hava açık yaşam kaliteni yükseltecek fırsatları elde edebilirsin. Bu konuda ilişkilerini kullanabilirsin.

AKREP

Sevgili Akrep, Ay’la Satürn burcun ortalarında doğanları karamsar yapabilir. Özgürlüğünü ararken bağlı kalmak stres yaratabilir. Kendini aşağıya çekecek ruh halinden sıyrılmak için dostlarınla buluşabilir veya doğada yürüyüşler yapabilirsin. Kendinden bulunduğun çevreden uzaklaşmak iyi gelecektir. Başkalarının ne düşündüğünü önemsememelisin.

YAY

Sevgili Yay, kariyerinde hedeflediğin başarıya ulaşmak için sana yardım edebilecek kişilerden destek alarak işini kolaylaştırabilirsin. Şu an işler iyi  ve keyfinde yerinde olabilir. Çevrendeki bazı kişiler tıpkı bir ayna gibi sana kendini gösterebilirler. Gerçekleri fark etmelisin. Tüm dürüstlüğünle kendine iyice bakmalısın.

OĞLAK

Sevgili Yay, kariyerinde hedeflediğin başarıya ulaşmak için sana yardım edebilecek kişilerden destek alarak işini kolaylaştırabilirsin. Şu an işler iyi  ve keyfinde yerinde olabilir. Çevrendeki bazı kişiler tıpkı bir ayna gibi sana kendini gösterebilirler. Gerçekleri fark etmelisin. Tüm dürüstlüğünle kendine iyice bakmalısın.

KOVA

Sevgili Kova, bugün Kova burcundan geçen ay senin için geri çekilmenin kendinle baş başa kalmanın tam zamanı diyor. Kafanın içi yepyeni projelerle dolu bunları hayata geçirmenin planlarını yapmanın tam zamanı. İş hayatında geriye dönüp bakmanın manası yok. Çabuk sinirlenen yapın seni zora sokabilir ilişkinde daha anlayışlı olmalısın.

BALIK

Sevgili Balık, çok hayalci bir kişiliğin var. Gerçek yaşamdan pek memnun olmadığın için sürekli hayal kurmaktasın. Bu hayallerin sana yarardan çok zarar vermemesi için dikkatli ve uyanık olmalısın. Gerçekleşmeyecek boş hayaller peşinde koşmak yerine mücadeleci olmalısın. İş yaşamının zorluklarına kendini alıştırmalısın.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved