Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
7 adımda Feng Shui esintisi yatak odanızda

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

7 adımda Feng Shui esintisi yatak odanızda

Binlerce yıllık Uzak Doğu felsefesi olan Feng Shui’yi yatak odanıza taşımanız sizi daha mutlu ve enerjik olmanızı sağlayabilir. Feng Shui; rüzgar ve su… Bu öğreti doğadaki yaşam enerjisinin evlerde de etkin olmasını sağlıyor. Binlerce yıllık Çin öğretisi olan Feng Shui, bütün yaşamı doğaya göre düzenleyen ve böylece daha mutlu ve güzel ilişkiler yaşamanızı, iyi kazanç elde etmenizi sağlayan bir sistem. İşte bu sistemle çok kolay bir şekilde yatak odanızı düzenleyebilirsiniz.

Feng Shui’yi yatağınıza uygulamak için yapmanız gerkenler:

1- Sağlam bir yatak başlığı edinin: En iyi Feng Shui yatak başlığı; sağlam, ahşaptan yapılmış ve aynı zamanda nazik ve Feng Shui enerjisini, sizin ve yatak odanız için destekler nitelikte olmalıdır.

2- Yatağınız destekleyici olsun: İyi ve rahat bir uyku almanızı sağlayacak bir yatak seçin. Bu sizi gün boyunca daha dinamik tutacak. Sakın kullanılmış bir yatak olmasın çünkü önceki sahiplerinin biriken enerjisinin nasıl olduğunu asla bilemezsiniz.

3- Yatağınızın iyi bir yükseklikte olduğundan emin olun: Yatağınızın altında Feng Shui enerji akışına izin verecek kadar boşluk olmalı. Çünkü enerjinin vücudunuzun etrafında dolaşması için yatağınızın altında boşluk olması gerekiyor.

4- Yatağınız kapıdan mümkün olduğu kadar uzak olmalı: Ayrıca yatağınızı kapıya çapraz olacak şekilde yerleştirin. Aynı hizada kesinlikle koymayın. Yani yataktayken kapıyı görebilmelisiniz. Bu size, hayatınız üzerinde sürekli kontrol sahibi olma enerjisi verecek.

5- Yatağınızın arkasında bir duvar olmalı: İyi bir yatak başlığının yanı sıra onun dayandığı yer de bir duvar olmalı. Eğer pencerenin altında uyuyorsanız, kişisel enerjiniz zamanla zayıflar.

6- Yatağın iki tarafında da topraklama ve dengeleme alanı olmalı. Yatağın iki tarafında duran komidinler siz uyurken denge yaratır. Komidinlerin üzerine yumuşak bir ışık veren iki tane oda lambası koyarsanız bu en ideali olur. Aynı zamanda eşinizle ilişkinizde eşitliği de sağlar.

7- Yatağınızın etrafında televizyon, bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar olmamalı: En iyisi bilgisayarınızı yatak odanızın dışına taşımaktır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved