Yukarı

50’li Yıllar Modası Geri Döndü!

50’li yıllarda kadınların ne kadar şuh, feminen ve gösterişli olduğunu fark ettiğim günden beri vintage modasını takip ediyorum. O yılların kadınları şık giyim tarzları, görüntülerindeki detayları ve hoş aksesuarlarıyla adlarından söz ettirmişlerdir. Vintage moda akımının şu sıralar gündemde olmasına şaşırmamalı! Birbirinden çarpıcı şapkalar, zarafet sembolü eldivenler, büyüleyici topuklu ayakkabılar ve elbette puantiyeli elbiseler, göbeği açıkta bırakan düğümlü oduncu gömlekleri, rengarenk full skirt’ler ve şık trençkotlar ile sizde zamanı geri sarın. 50’li yıllara dair giysi ve aksesuarları sizin için seçtik ve kombinledik.

50'li-yillar-modasi-geri-dondu1

Puantiyeler demek 50’li yıllar demek. Diz altı kloş elbise kemer detayı ile şık görünebilir. İnci küpeler ve kolyeler ile kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Elbette vintage modasının olmazsa olmazlarından maşalı saçlar, kedi gözler, kırmızı dudaklar ve mary jane stili ayakkabıları da unutmayalım.

50'li-yillar-modasi-geri-dondu2

Kareli göbeği açıkta bırakan seksi gömlekler ve yüksek bel jean’ler 50’li yıllar konseptinin vazgeçilmezlerindendir. Boynunuza ya da başınıza bağlayacağınız puantiyeli bir eşarp sizi o yılların ruhuna götürecek. Elbette tülden yapılmış fırfırlı siyah eldivenlerinizle elit olmanın keyfini çıkaracaksınız.

50'li-yillar-modasi-geri-dondu3

Belden daralar ve enfes detaylarla bezeli trenkçotlar kadın olmanızla gurur duymanıza sebep olacak. Fötr şapkalarla kıyafetinize dandy look bir görüntü verebilir, saten uzun eldivenlerinizle elegan duruşunuzun altını çizebilirsiniz. İri dalgalı vak saçlarınızla romantik bir havaya bürünebilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved