Yukarı

5 Haziran: Dropout Festival – Die Antwoord

Akıllara Kazınacak 2016 Yazının Başlama Vuruşunu Die Antwoord Yapıyor!

Bugüne kadar yayımladığı üç stüdyo albümü ve bu şarkıları için çektikleri birbirinden vurucu müzik videoları ile müzik endüstrisinde bütün ezberleri bozarak isimlerini zirveye yazdıran Die Antwoord, uzun zamandır beklenen destansı canlı performansı ile Türkiye’de ilk kez DROPOUT FESTIVAL kapsamında 5 Haziran’da KüçükÇiftlik Park sahnesinde olacak.

Rap, rave, hiphop, punk, pop, dubstep karışımı benzersiz tarzları, videolarındaki ikonik sanatsal yaklaşımları ve müthiş yüksek enerjileriyle her konseri sansasyonel etki yaratan grup aynı zamanda Hugh Jackman ile oynadıkları “Chappie” filmiyle de ünlerine ün katmıştı. … ve şimdi Yo-landi ve Ninja, Türk müzikseverlerin uzun süre unutamayacakları anlara imza atmak için İstanbul’a geliyor.

Die Antwoord’un yanı sıra, Modestep, Ceza, Lust, Furkan Kurt, Orkun Bozdemir, Boys N The Hood, The Fuck is Back ’in de sahne alacağı, sıra dışı canlı ve DJ set performanslarıyla İstanbul etkinlik sahnesinin haylaz çocuğu olmaya aday DROPOUT FESTIVAL, tek bir güne yepyeni, benzersiz bir festival tecrübesi sığdıracak!

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort