Yukarı

4 Haftalık Vizyon Atölyesiyle Yenilenmeye Hazır Mısınız?

Seminer / Kişisel Gelişim

21 Kasım 2015, Cumartesi – 12 Aralık 2015, Cumartesi

13:30 – 17:30

Ücretli

 

YENİLENMEYE HAZIR MISINIZ?

Yenilenmenin, bir şeyleri değiştirmenin zamanı geldi mi?
İşe kendinizle başlamak size de en doğrusu geliyorsa, sihirli değnek beklemek yerine sihir olmaya,
Kendiniz için bir şey yapmaya ve daha fazlasına hazırsanız sizi Vizyon Atölyesi’ne bekliyoruz.

Vizyon Atölyesi’yle yaşamınızın büyük resmini görmeyi,
Kendinize rehber olabilmeyi, bedeninizdeki kayıtları özgürleştirmeyi,
Doğal tezahür yeteneğinizi hatırlayıp hayallerinizi hayata geçirebilmeyi,
Yenilenmeyi, sevgi, mutluluk, barış, özgürlük, coşku ve aşk olmayı hatırlayacaksınız.

Bu atölye yenilenmek isteyenler için 4 haftadan ve her hafta cumartesi günü 4 saatten oluşan, duyguları yönetmek, kelimelerin gücünü hatırlamak, arınmak ve iyi hissetmek üzerine tasarlandı.

VİZYON ATÖLYESİ
Dünya’daki her şey vizyonun ve imgenin gücüyle değişip gelişiyor. Yaşamınızın, mutluluğunuzun ve parçası olduğumuz dünyanın sanatçısı olmak istiyorsanız enerjinizi vizyona çevirin. Binlerce insan vizyon çalışmalarıyla kendini, isteklerini ve hedeflerini fark edip hayatını değiştirdi. Çünkü vizyon çalışması araştırmalar sonucu doğruluğu kanıtlanmış, beynin çalışma sistemi ve evrensel yasalarla; özellikle de çekim yasasıyla uyumlu, özel bir çalışmadır. Vizyon Atölyesi’nde kariyerden sosyal yaşama, özel ilişkilerden aile yaşamına, eğlenceden hedeflere; ilerlemek istediğiniz her alanda güçlü sorular, cevaplar ve paylaşımlarla, yaşamın büyük resmine bakarak ilerliyoruz.

ÇOK KATMANLI, DÖRT YAPRAKLI BİR ATÖLYE
Vizyon Atölyesi, grup sinerjisinin gücüyle kendilerini başkaları aracıyla keşfetmeleri ve bireysel özel çalışmalarla bedende esir kalmış duyguları fark edip bırakabilmesi ve kendini yapılandırarak arzuladığı yaşamı yaratabilmesi üzerine, beş duyu ve ötesini harekete geçirecek, hatırlatacak şekilde tasarlanmıştır.16 saatlik atölye çalışması, gündelik yaşama kolayca uygulanabilen pratikler içerir. Katılımcıların kendilerine rehberlik edebileceği bir pratik kazandırır.

Vizyon Atölyesi’nde Sizi Neler bekliyor?

Vizyon Koçluğu:
Düşünmek güçlüdür, konuşmak daha güçlü, yazmak çok daha güçlüdür. Bir kalem, bir kâğıtla neler yapacağınızı tahmin bile edemezsiniz! Üzerinizde alıştırmalar, çözümlemeler yapabileceğiniz vizyon çalışması gerçekçi bir sihirdir! Sizi yavaşlatan düşüncelerle yüzleşmeye, ilerleyeceğiniz yolu görmeye hazırlanın. Duyguları yönetmek, doğru ifadelerle kelimelerin sihrini açığa çıkarmak ve yaşamı görkemli bir şölene çevirmek, elimizdedir.
Bibliyoterapi:
Kitapların yenidünyalara açılan kapıları vardır. Bu kitapların kapılarından bazıları gündelik yaşamdan kaçmaya bazıları da gündelik yaşama sihir, bilgi, deneyim, kolektif birliktelik ve bilgelik katmaya açılır. Bibliyoterapi, Antik Yunan’da bir kütüphanenin girişinde yazılı bir cümleyle tanımlanmıştır: İnsanın Ruhunun İyileştirildiği Yer. Vizyon Atölyesi’nde önerilen kitaplar gündelik yaşama uyum, sihir, bilgi, deneyim katar.
Bedenle Görüşme:
Esir olmuş olumsuz duygular bedende, kaslarda bir enerji olarak saklıdır. Bir saniyeliğine dikkatinizi omuzlarınıza çevirin, oradaki yükleri hemen fark ettiğiniz değil mi? Ya diğerleri? Onların yerini de izin verdiğinizde size bedeniniz söyleyecektir. Bu fantastik deneyime; bedeninizi dinlemeye, esir olmuş olumsuz duyguları keşfederek arınmak için size verdiği ipuçlarıyla özgürleşmeye hazır mısınız?
Nefesle Arınma:
Yaşam Enerjisi, Orgon, Prana, Chi, Nefes… Kadim öğretilerin yolu. Bedendeki sırt ve eklem ağrılarının, olumsuz düşünce kayıtlarının şifası nefeste. Duygular, düşünceler gardırobunuzdaki eski kıyafetler gibidir. Ancak onlar evde dolapta değil her an bedeninizdedir. Nefesle yüklerinizden arının. Duyguların içinden kolayca geçin, zihinsel zindelikle yaşamı huzurla akışında yaşamanın, yenilenip arınmanın sırrını keşfedin!

Vizyon Panosu:
Vizyon Atölyesi kişinin şu anki vizyonuyla gelecekte yaşamak istediği hayatın hazırlığı, şimdiyle yarın arasında bir köprüdür. Vizyon Panosu da bu köprünün sonundaki tablodur. Sağ ve sol beyni çalıştıran, büyük resmi keşfedip hedefler koymayı ve potansiyelleri ortaya çıkarmayı amaçlayan eğlenceli bir kolaj çalışmasıdır. Bu çalışmayla zihin haritanızı çıkarabilecek, “Nasıl farklı düşünürüm, neler istiyorum?” gibi soruların cevaplarını, yaşamınızın büyük resmini dikkate alarak verebilecek ve bilinçaltının diliyle tanışıp hayatınızda yepyeni sonuçlar oluşturan tezahür enerjisini kullanabileceksiniz. İnsan unutan bir varlıktır. Bu bir lütuf olduğu kadar bazen de insanın hedeflerini, kendi iyi yanlarını, vasıflarını ve gücünü unutmasına da neden olur. Yenilenme, yeni bir bakış açısı edinme ve zorluklar karşısında ayakta kalabilme yolunda bizi yolumuzda tutansa bizi biz yapan yanlarımızı ve isteklerimizi hatırlamaktan geçer. Vizyon Panosu bu anlamda en güzel araçtır.

Vizyon Atölyesi’ne Kimler Katılabilir?
* Yenilenmek, ilerlemek, yavaşlatan düşüncelerden arınmak,
* Kendisini, yaşamını, kariyerini vizyonlayarak yapılandırmak,
* Duygularını yönetebilmek, olaylarla olay olmamak,
* Var olan potansiyellerini açığa çıkarmak,
* Kısır döngülerini aşmak,
* Doğru nefes almak, bedensel, duygusal farkındalık geliştirmek,
* Beden hafızadaki yüklerden özgürleşmek,
* Bilinçaltının dilini öğrenmek,
* Yaşamının büyük resmini görmek,
* Hedef belirlemek ve isteklerle uyumlanmak,
* Her anlamda iyileşme bilincini açığa çıkarmak,
* İsteme bilincinden olma bilincine geçmek,
* Birlik bilincinde ‘bir oluş’ haliyle kendi merkezinden seçimler yapmak ve
* Yaşamı boyunca kendine rehberlik edebileceği pratiği kazanmak isteyenler,
* Evrensel bilgiler ve uygulamalar eşliğinde geliştirilmiş Vizyon Atölyesi’ne katılabilir.

Vizyon Atölyesi Programı:
21 Kasım 2015 Cumartesi 13:30-17:30 – Kendini Tanımak Keşif ve Nefesle Arınma
28 Kasım 2015 Cumartesi 13:30-17:30 – Kendi Vizyonunu Keşfetme ve Nefesle Arınma
5 Aralık 2015 Cumartesi 13:30-17:30 – Duyguları ve Kelimeleri Yönetmek ve Nefesle Arınma
12 Aralık 2015 Cumartesi 13:30-17:30 – Vizyon Panosu

20 Kasım 2015 Cuma gününe kadar yapılan erken kayıtlarda: %15 indirim
Kredi kartıyla ödeme ve taksit seçenekleri mevcuttur.

Ayrıntılı Bilgi, Kayıt ve Rezervasyon için: 0212 244 36 88- 0541 824 91 04

Vizyon Atölyesi Felsefesi

Vizyon Atölyesi Koçluk ve Danışmanlık Merkezi
Adres: Firüzağa Mah. Cezayir Çıkmazı Sok.
Zeki Paşa Apt. No:4 D:6 Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0212 244 36 88 – 0541 824 91 04
www.vizyonatolyesi.net

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved